קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי מאסטר תואר שני בחו"ל

למסלולי התואר השני והמאסטר במרנגוני

מסלולי מאסטר עיצוב
מסלולי מאסטר אופנה


הסמכה אקדמית גבוהה יותר
מוסדות לימוד אקדמיים מציגים מסלולים שונים ללימוד. כך אנו רואים כיצד יש כאלו שלומדים לתואר ראשון ויש כאלו שכבר נמצאים בדרך למאסטר שלהם. לימודי מאסטר תואר שני בחו"ל מדגישים את ההסמכה האקדמית הגבוהה יותר שמעניק מוסד הלימודים על מנת שמקבל התואר יוכל לעסוק בתחום מסוים ברמה גבוהה יותר. לאורך השנים אנו רואים כיצד ישראלים רבים אינם מסתפקים בתואר הראשון שהוציאו והם שועטים אל השגת תארים גבוהים יותר. כך מוצעים במדינת ישראל מסלולים רלוונטיים לתואר מאסטר כדי שכל אחד יוכל לספק את רצונו להתקדם קדימה הן מבחינה מקצועית והן מבחינת קריירה, על כל המשתמע מכך.

מסלולים שונים בדרך לתואר
בכל הקשור ללימודים אנו יכולים להגיד בפה מלא שיש אפשרויות רבות כל כך עד שקשה מאוד לא להתמקד במקצוע שרוצים או בתואר שמעניין אותנו. לכן חשוב מאוד להבין כי גם כשאנו מדברים על לימודי מאסטר תואר שני, אנו מזהים מיד כיצד כל אדם רציני יכול ללמוד את המסלול שמתאים לו במגוון רחב מאוד של מקצועות. לימודים אקדמיים כאלו מציגים שני מסלולים שונים, שאחד מהם הוא מחקרי ומצריך הגשת תזה ועבודת מחקר מכובדת והשני מדגיש כיצד לימודי מאסטר תואר שני בחו"ל יכולים להיות מקצועיים וללא תזה או הגשה של עבודת מחקר. מסלולים אלו נבדקים ע"י סטודנטים שונים הרוצים להשיג את מטרתם בכל הקשור לתואר שני.

מאומנות ועד אופנה
ראוי גם לעסוק בצורה רצינית יותר במגוון אפשרויות לימודי המאסטר שמוצעים היום לישראלים רבים. בין התחומים המוכרים אנו יכולים למצוא היום אפשרות ללמוד קניינות אופנה, אומנות, עיצוב, ניהול מותגי אופנה ועוד מקצועות בהם יכול למצוא עניין כל אדם שרוצה לפתח את הקריירה שלו ולהציג מומחיות רבה. ההיצע הגדול כל כך של מקצועות במסגרת של לימודי מאסטר תואר שני בחו"ל הוא דבר חשוב ביותר עבור צעירים ומבוגרים כאחד. זאת מאחר וכך ניתן למקד יותר את ההתמחות בתחום מקצועי מסוים וכך אפשר לכוון טוב יותר את מסלול הקריירה. עבור רבים דברים אלו חשובים מאוד והם זוכים לתשומת לב רבה.

לפרטים נוספים מרכז מידע ישראל 03-6525560  info@marangoni.co.il

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם :
או מלאו את הטופס הבא:

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה