קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

ללמוד עיצוב בחו"ל

016

למידע נוסף על המסלולים ומחירים הקליקו כאן

בתי הספר בעולם מחכים

לימודים הם דבר חשוב עבור כל אדם רציני במדינת ישראל. לכן אנו רואים כיצד בתחומים רבים אף אחד לא מהסס ומגייס את הכסף הנדרש על מנת לרכוש מקצוע איכותי לעתיד. אך לעתים אפשר לראות עד כמה יש כאלו שמעוניינים להשתלב בעולם העיצוב ולכן הם בוחרים דווקא ללמוד עיצוב בחו"ל ולא בארץ. נראה כי יש לכך סיבות מהותיות חשובות שיש בהן לא מעט הצדקה.

אם ניקח את הידע שנצבר במדינות שונות בעולם הרי שנבין מיד כי בישראל של היום עדיין אי אפשר להגיע לרמות הללו. בנוסף לכך, הרי שיש ערים מסוימות במדינות בעולם שמציגות קמפוסים ייעודיים המתמחים בצורה ממוקדת מאוד בסוגים שונים של עיצוב. כך מוצאים את עצמם ישראלים רבים דווקא בפריס כשהם רוצים לעצב אופנה ודווקא באיטליה כשהם רוצים להיחשף לעיצוב תעשייתי.

הרמה יכולה להיות מדהימה

ישראל שלנו יכולה להתגאות ברמה גבוהה של מקצועיות וידע בלא מעט תחומים. אך מאחר ותחום העיצוב עדיין נמצא פחות או יותר בחיתוליו, הרי שמקצועות כמו עיצוב חלונות ראווה או עיצוב סטיילינג למשל, הם כאלו שמצביעים על מגמה נכונה ללכת ולמוד דווקא במדינות אחרות. כך, אלו שהולכים ללמוד עיצוב בחו"ל מבינים מיד כי מולם נמצאים מרצים שהינם חלק מעולם העיצוב.

בזכות רמה גבוהה כל כך של מוסדות לימוד ובזכות הוותק של אוניברסיטאות ובתי ספר פרטיים, יכול כל סטודנט ישראלי שמתכוון ללמוד עיצוב בחו"ל להיכנס לעולם זה בצורה הרבה יותר רצינית. זאת מאחר ומעבר לידע המרשים שאליו הוא נחשף, הוא גם יכול להכיר סטודנטים מהעולם ואף אנשי מקצוע שאיתם הוא יוצר קשרים על מנת לקדם את הקריירה שלו לאחר סיום הלימודים.

אחרי הכול גם מדובר בחוויה עצומה

לימודים בארץ יכולים להיות מהנים גם כן, אך אם נודה בכך הרי שלימודים בחו"ל הם גם סוג של חוויה שאותה לא שוכחים במשך זמן רב. את סיפורי החוויות של סטודנטים שלמדו בחו"ל אפשר לשמוע בלא מעט שיחות בבתים שונים בישראל. זאת מאחר והגעה למקומות זרים ומרתקים הופכת את הלימודים לכאלו שמשולבים בחיי חברה אנרגטיים יותר ובסביבה שמחדשת המון לכל אחד.

לכן נראה כי בזכות יצירת חוויה מיוחדת יותר כשמגיעים ללמוד עיצוב בחו"ל מחליטים רבים לעשות את הצעד המרתק הזה ולא ללמוד בישראל. כך הם מצליחים להגיע לרמות גבוהות מאוד של מקצוענות בתחום העיצוב ולהחליט האם הם חוזרים לעבוד בישראל או שהם פונים לארגונים רבים במדינה שבה למדו או ברחבי העולם שמחפשים להם אנשי מקצוע איכותיים.

 

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

Please leave this field empty.

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים