קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי עיצוב תעשייתי/מוצר – מאסטר

031

קמפוסים: מילאנו
שפת לימוד: אנגלית (יתכן תרגום סימולטאני).
תחילת לימודים: אוקטובר
משך לימודים: שנה אקדמית (8 חודשים).
מחיר: 26,400 יורו
תנאי קבלה: לימודים קודמים בתחום, תיק עבודות וראיון במרכז המידע בישראל.

מסלול מאסטר זה בעיצוב תעשייתי הינו אחד מהמסלולים היוקרתיים המקצועיים והקשים בעולם, הנותן למעצבים גישה למרכז העניינים של מעצבי העל בתחום, עבודה על פרויקטים אמיתיים וכניסה לעולם השמור לטובים ולמקצועיים ביותר. במסלול זה מרנגוני ממשיך את המצוינות של made in Italy בעולם ומביא לידי ביטוי בצורה המקצועית ביותר את שיתוף הפעולה בין עולמות העיצוב השונים.

הקורס מיועד לתלמידים בעלי תואר בעיצוב, ארכיטקטורה, הנדסה, או תחום דומה, עם פורטפוליו ו/או ניסיון מקצועי בתחום. תנאי הכרחי הוא ידע בתוכנות רינו, אוטוקאד (או דומה לה), וחבילת התוכנות של אדובי (פוטושופ, אילוסטרטור, אינדיזיין). הקורס מתמקד בפיתוח עיצוב מוצר, החל מהקשר הקרוב שלו עם המציאות התעשייתית ועד לשינויים התרבותיים המשפיעים על התנהגות הצרכנים.

נתחיל דרך ניתוח אופנות בסגנון החיים המודרני, הנחות שונות ותפישות רגשיות, התלמיד יזהה את הידע ההכרחי עבור הפרוייקט שיפותח. התלמידים יעבדו לבד ובקבוצות על פרוייקטים נקודתיים שינתנו על-ידי המנחים, וכאלה הנגזרים מפרוייקטים אמיתיים בשיתוף עם התעשייה. הם יהיו חייבים לשלב את היצירתיות שלהם עם ידע על המאפיינים טכניים של החומרים, עם הטמעת הטכנולוגיות החדשניות ביותר. הודות להצגה הגרפית ולעשייה של אבות טיפוס קטנים, הם יבינו טוב יותר את האינטראקציה של האובייקטים הללו עם החלל הסובב אותם, ויעריכו את ההיבטים הפונקציונליים והארגונומיים שלהם. הודות ללימוד ההיסטוריה של העיצוב האיטלקי, דרך ניתוח מוצרי קאלט מתוצרת איטליה, התלמידים יבינו את החוש האסטטי  שמהווה את אחד מהמאפיינים המרכזיים ביותר של העיצוב האיטלקי שמצליח מסביב לעולם. התלמידים יונחו לזהות את ההתקדמות של הפרוייקט ולהטמיע ידע תיאורטי לפרקטיקות העיצוב. באמצעות עבודה עם מעצבים מקצועיים וחברות ותיקות, הם יבנו את היכולות ואת הפוטנציאל שלהם כאנשי מקצוע יצירתיים. עומק הידע והמחקר בנושאים דוגמת תעשיה, יזמות, שווקים, הצרכן, אופנה ותקשורת, יהוו אלמנטים חשובים אותם יש לשקול כשבונים הצעה לפרוייקט. הקורס יכלול לימוד על עבודות מעצבים חשובים במהלך ההיסטוריה ובנוסף נעקוב צעד אחר צעד אחרי הפרוייקטים אותם מבצעים משתתפי הקורס.

איש המקצוע בתחום הוא ”מעצב ב-360 מעלות“, שמחשבותיו ורעיונותיו מהווים נקודת התייחסות לחיים העתידיים. המעצב מתמקד בעולם המוצרים והאובייקטים, ועליו להתמודד עם מורכבויות העיצוב לאור ההשפעות התרבותיות, הצורך בחזון ובמומחיות. על המעצבים לבסס מערכת יחסים יעילה עם החברות והשווקים, בהרמוניה עם הגישה האישית שלהם לעיצוב, המאפשרת לספק לפרוייקט חזון עיצובי-יצירתי מאתגר. מאגר הרעיונות שלהם ומכירתו, יובילו להצעת העיצוב הנכונה ולשיווקה הנכון.

למעצבי מוצר ישנן אפשרויות קריירה מגוונות בחברות עיצוב יוקרתיות ובסטודיו טכנולוגי, בתפקיד ארט-דיירקטור או יועץ קריאטיבי ומנהל פרוייקט. המעצב אף יכול לעבוד בהצלחה כמעצב פרילנס או מעצב הבית בחברת עיצוב.

מרנגוני בשונה ממוסדות לימוד רבים מקושר ברמה היומיומית עם מעצבים וחברות יוקרה בתעשייה ותוך כדי הלימודים מבוצעים פרויקטים אמיתיים כאשר בסוף התהליך חלק מהסטודנטים מועסקים בחברות אלה, לדוגמא  מעצב העל האיטלקי ג'יוליו קפליני שעיצב את פנים בית ספר לעיצוב מרנגוני במילאנו שפועל בשיתוף פעולה מלא עם סטודנטים של מרנגוני בפרוייקטים רבים לדוגמת עםVersace, חברת ג'וליו קפליני http://cappellini.it/it/designer/giulio-cappellini,חברת היוקרה Visionnaire ו Flaminia חברת העל למוצרי סניטריה.

צפו בוידאו: פרויקט עיצוב מכונית מרצדס GLK עם מח' עיצוב המוצר במרנגוני.

נושאים נוספים:

* ניתוח ביקורתי ובחירת רעיונות יצירתיים לפיתוח.
* בחירה ופירוש של התנהגות צרכנים.
* כיצד לתקשר את זהות המותג באמצעות המוצר.
* ניתוח מקצועי בבחירת החומרים והליכי הייצור.
* תרגום ופיתוח מקצועי של פרוייקט עיצובי והצגתו הגרפית.
* הבנת שינויים חברתיים וכיצד הם יכולים להשפיע על פתרונות שונים לפרוייקט.
* עיצוב מוצרים עכשוויים.
* עקרונות בעיצוב מוצר.
* שיטות מחקר.

למסלולים נוספים דומים במרנגוני:

עיצוב תעשייתי/מוצר 3 שנים

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל.
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560.

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

Please leave this field empty.

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים