קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

מהי הקריירה המתאימה לך ביותר בעולם האופנה?

מדוע עולם האופנה מושך כל כך הרבה אנשים מכל העולם ומתרבויות שונות?
התשובה היא מאוד בסיסית. כי כולנו מתלבשים!!! כולנו צורכים אופנה כל יום כל היום ובכל נקודה בגלובוס. עולם האופנה נגיש לכולנו, שפת האופנה היא שפה בינלאומית שמשתנה מעונה לעונה וממעצב למעצב. עולם האופנה נוגע בכל תחומי חיינו, אופנה זה לייף סטייל!

חולמים על סקיצות? על לעצב קולקציות? מגע עם בדים גורמים לכם להתרגשות?
לימודי עיצוב אופנה מחשיבים מצד אחד את הקראטיביות שבך ומצד שני את היכולת לחבר יצירתיות זו לעולם העסקי.

אם מילים כמו שילובים, מגזינים ותצוגות אופנה, הפקות ומגמות האופנה גורמות לך לפרפרים בבטן, מסלול סטיילינג הוא בול בשבילך! עיצוב אופנה וסטיילינג, הם ללא ספק התפקידים הבולטים ביותר בתעשיית האופנה, אבל לא רק!
זו תעשייה ענקית ויש שפע של מקצועות הקשורים לעולם הזה. גם אם מעולם לא עשיתם סקיצה או תפרתם כפתור, אתם יכולים לעשות קריירה באופנה.

רוצים לעבוד בעולם האופנה אבל לא להיות מעצבים?
ניהול מותגי אופנה
, קניינות אופנה, תקשורת, שיווק דיגיטלי וניו מדיה יכולים להיות המקצועות המושלמים עבורך.
מעצבים צריכים בסופו של דבר למכור את המוצר שלהם. מנהל מותג מקצועי הינו דמות מפתח בחברות האופנה, אשר יודע לקבוע את האסטרטגיות הטובות ביותר על מנת לנצל את השוק הכלכלי, ההפצה והייצור של המותג. קניינות אופנה, בחירת הקולקציה, קביעת קהל היעד, תמחור, הבנת השטח, המתחרים, ההגנות הנדרשות להתפתחות העיצובים, תוכניות פעולה לקידום מכירות, ערוצי ההפצה, שיתוף פעולה עם צוות העיצוב, הייצור והמכירות הם חלק מהאחריות העצומה של המנהלים העסקיים בתחום האופנה.
תלמדו להכיר איך עולם האופנה ומערכותיו פועל ומה מביא מוצר מסוים להיות מנצח ומוביל על פני מוצר אחר. תבצעו אסטרטגיות שיווק, תנהלו אנשים, תעקבו אחר תהליך היצור ובקרת איכות. בנוסף, מצופה מכם להיות בעלי מיומנות במכירה וסחר, הערכת עלויות ותמחור, תקשורת וקידום מכירות. לימודי מנהל עסקים באופנה מתאים לאנשים בעלי יכולות ניהוליות ואוריינטציה למוצר עצמו ללא צורך במיומנות עיצובית או לייצור קולקציות אולם עם המון אהבה ורצון לעבוד בעולם האופנה על כל רבדיו.

קניינות אופנה היא דרך נוספת. קנייני אופנה הם החוליה המקשרת בין חברות האופנה והצרכנים. עליהם לתרגם את הטעם של הלקוחות ולקבוע את הרכישות של חנויות אופנה גדולות או בוטיקים. קניין אופנה צריך להיות בראש ובראשונה קריאטיבי, רגיש ופתוח לחידושים, זאת כדי לבחור את מגמות האופנה האחרונות שימכרו בחנויות. כלומר, מקצוע זה משלב בין האופנה ובין ניהול אופנה.


"כיצד להפוך מוצרי אופנה לנחשקים"
אנשי מקצוע בתחום קידום מכירות, תקשורת וניו מדיה בעולם האופנה משתמשים בכלים של פרסום וקידום מותג על מנת לשקף ולייצג את דמותו של המותג. הם יכולים לעבוד באופן עצמאי כפרילנסרים או לתאם צוות בחברות אופנה. כמו כן, הם יכולים לעבוד במערכות המסורתיות של תקשורת האופנה או בתחום המתפתח של המדיות החדשות. הם יודעים כיצד למצוא את הזמן, הדרכים והצורות ליצירת ה"באז" ההכרחי ליצירת הגדלת מודעות למותג, ליירט צרכים אסתטיים תוך כיבוד תדמית המותג ואת מגבלות התקציב שהוקצה. בקיצור, תקשורת האופנה המקצועית היא זאת שמשלבת קשיחות ניהולית עם יצירתיות. באמצעות תובנות והיכולת להציג ולהעביר לקהל הלקוחות אשר להוט לחידושים אנשי מקצוע אלו יכולים לקבוע את הצלחתה של חברה, עיתון ומותג.

12038760_1175252569168075_6032228634769006670_o

להתלבש זהו צורך בסיסי אבל זו לא אופנה. אופנה חייבת להיות מבוקשת, מוצעת ומובנת. ליצור את הצורך, זו משימתם של אנשי קידום מכירות ויחסי ציבור. איך להציג את כל הסיפור מאוחרי הבגד דרך אימג' אחד. אנשי קידום מכירות והיח"צנים הם אנשים קריאטיביים הרגישים לתרבות ולאופנה. הם יכולים לייצג מותג בודד במחלקת השיווק שלו או לעבוד באולמות המכירה והתצוגה (showrooms). אנשי יחסי ציבור וקידום מכירות משתפים פעולה עם סטייליסטים, יועצי מכירות, מארגני תערוכות, עיתונאים ושמות גדולים בעולם האופנה.

עדיין לא בטוח/ה איזה כיוון לקחת?
הנה כמה דברים קלים לעשות: תעבדו בתחום הקמעונאות, קראו פרסומי אופנה, דעו מיהם השחקנים בענף. קראו את כל המגזינים והבלוגים. ראו מה יש בחנויות. שימו לב למה שקורה בעולם האופנה המקוון ואיך נמכרים מוצרי האופנה. אולי משהו מכל זה ייתן לכם השראה.

הקריירה שלך מתחילה עכשיו!
התקשרו למס הבא שיכול לשנות את חייכם 03-6525560

12105934_1050255578341861_7553653339621963564_n

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים