קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל

milano-istituto-marangoni-4

למסלול עיצוב חלונות ראווה – קורס קיץ/חורף

ללמוד לעצב את החלון המושך ביותר
יש מקצועות שמראים לנו עד כמה אפשר ליהנות מחופש פעולה מרשים ביותר. כשאנו צועדים ברחוב ראשי שעמוס בחנויות שונות ומגוונות, אנו מבינים כיצד עיצוב מרשים של חלון ראווה מושך אותנו להביט במה שמוצג בו ובכך גם מושך אותנו אל תוך החנות כדי לרכוש מוצר מסוים. היום רואים רבים כיצד לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל יכולים להגדיל את היכולת שלהם במשיכת לא מעט אנשים.

כדי להבין מדוע מציגים מוסדות בחו"ל רמה גבוהה של לימודי עיצוב חלונות ראווה, יש להתמקד בנושא היצירתית וחופש הדמיון שלהם זוכים תלמידים במוסדות רציניים. אחרי הכול, הרי שעם כל הכבוד לרצינות ולחריצות, אלו אינם מספיקים לעיצוב חלון מדהים. זאת מאחר ודרושים רעיונות מהפכניים שאותם יש לפתח ע"י מרצים מוכשרים כדי שהתוצאה הסופית תהיה מאוד קורצת.

הניסיון הרב של המרצים בחו"ל
עם כל הכבוד למעצבי חלונות בישראל, הרי שבין אם מדובר על אלו שיש להם לא מעט ניסיון ובין אם מדובר על מרצים שמלמדים את המקצוע בארץ, עדיין יש הבדל גדול בניסיון של אלה אל מול אנשי מקצוע ומרצים מחו"ל. לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל יכולים לקדם את הסטודנט הישראלי עוד יותר בזכות הניסיון העצום והחדשנות שמציגים מרצים במוסדות רבים ברחבי העולם.

בזכות תכנית לימודים איכותית של לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל ובמיוחד במאנגוני, זוכה הסטודנט הישראלי להכיר את המושגים בתחום זה, ולאחר מכן הוא מכיר את הזרמים בתחום, את הדברים שמניעים אנשים להביט בחלון ראווה, את הרגלי הקנייה, את חשיבות ההתייחסות למיקום של החנות, את הצורך בהתמקדות בבחירת גוונים מתאימים, ועוד אלמנטים שיביאו אותו לבסוף לעצב חלון מרשים.

לחזור לארץ או לעבוד בחו"ל
אין ספק שלא מעט מדינות בעולם יכולות לספק עבודה רבה לסטודנטים מוצלחים שסיימו ללמוד במקומות איכותיים. אם מציגים שילוב מצוין בין מקום לימודים שבו למד הסטודנט בהצלחה ובין כישרון אמיתי שכולל יצירתיות ומעוף, הרי שנראה כי לא יהיה קשה להתחיל לעצב חלונות מיוחדים מאוד בלא מעט רחובות ראשיים של הערים הגדולות והמרשימות ביותר בעולם.

בזכות לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל אפשר בהחלט להפוך להיות גם עצמאי שעושה עבודה נפלאה בלא מעט מקומות. בין אם בוחרים להתחיל בארצנו הקטנטונת ובין אם רוצים לעשות את הפריצה בעולם הגדול, הרי שחשוב להציג תעוזה ונחישות כדי לעמוד על הרעיונות המוצלחים של כל מעצב ולהראות כיצד אפשר לחדש בצורה מרתקת ולהפוך לאיש מקצוע מבוקש מאוד.

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל,
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים