קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל

ללמוד לעצב את החלון המושך ביותר
יש מקצועות שמראים לנו עד כמה אפשר ליהנות מחופש פעולה מרשים ביותר. כשאנו צועדים ברחוב ראשי שעמוס בחנויות שונות ומגוונות, אנו מבינים כיצד עיצוב מרשים של חלון ראווה מושך אותנו להביט במה שמוצג בו ובכך גם מושך אותנו אל תוך החנות כדי לרכוש מוצר מסוים. היום רואים רבים כיצד לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל יכולים להגדיל את היכולת שלהם במשיכת לא מעט אנשים.

כדי להבין מדוע מציגים מוסדות בחו"ל רמה גבוהה של לימודי עיצוב חלונות ראווה, יש להתמקד בנושא היצירתית וחופש הדמיון שלהם זוכים תלמידים במוסדות רציניים. אחרי הכול, הרי שעם כל הכבוד לרצינות ולחריצות, אלו אינם מספיקים לעיצוב חלון מדהים. זאת מאחר ודרושים רעיונות מהפכניים שאותם יש לפתח ע"י מרצים מוכשרים כדי שהתוצאה הסופית תהיה מאוד קורצת.

הניסיון הרב של המרצים בחו"ל
בזכות תכנית לימודים איכותית של לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל ובמיוחד במרנגוני, זוכה הסטודנט הישראלי להכיר את המושגים בתחום זה, ולאחר מכן הוא מכיר את הזרמים בתחום, את הדברים שמניעים אנשים להביט בחלון ראווה, את הרגלי הקנייה, את חשיבות ההתייחסות למיקום של החנות, את הצורך בהתמקדות בבחירת גוונים מתאימים, ועוד אלמנטים שיביאו אותו לבסוף לעצב חלון מרשים.

לחזור לארץ או לעבוד בחו"ל
אין ספק שלא מעט מדינות בעולם יכולות לספק עבודה רבה לסטודנטים מוצלחים שסיימו ללמוד במקומות איכותיים. אם מציגים שילוב מצוין בין מקום לימודים שבו למד הסטודנט בהצלחה ובין כישרון אמיתי שכולל יצירתיות ומעוף, הרי שנראה כי לא יהיה קשה להתחיל לעצב חלונות מיוחדים מאוד בלא מעט רחובות ראשיים של הערים הגדולות והמרשימות ביותר בעולם.

בזכות לימודי עיצוב חלונות ראווה בחו"ל אפשר בהחלט להפוך להיות גם עצמאי שעושה עבודה נפלאה בלא מעט מקומות. בין אם בוחרים להתחיל בארצנו הקטנטונת ובין אם רוצים לעשות את הפריצה בעולם הגדול, הרי שחשוב להציג תעוזה ונחישות כדי לעמוד על הרעיונות המוצלחים של כל מעצב ולהראות כיצד אפשר לחדש בצורה מרתקת ולהפוך לאיש מקצוע מבוקש מאוד.

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל,
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560