קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

קניינות אופנה – סמסטר

מאולם התצוגה לחנות: איך לקנות ולמכור את החלום של אופנה

קמפוס: פירנצה
תחילת לימודים: פברואר, אוקטובר.
משך לימודים: כ-5 חודשים
שפת לימוד: אנגלית(יתכן תרגום סימולטאני)
תנאי קבלה: תואר ראשון או ניסיון תעסוקתי מוכח וראיון אישי במרכז המידע בישראל.
מחיר: 13,000 יורו

מסלול קניינות אופנה זה הינו אחד מהמסלולים המעניינים והמקצועיים ביותר בעולם וזאת מהסיבה שמרנגוני נחשב לטוב בעולם בתחום זה. קנייני האופנה הינם אחת החוליות החשובות ביותר בהצלחתו של מותג כאשר הם אלה שמחברים בין צורך כלכלי לצורך אופנתי. מסלול מיוחד ואינטנסיבי זה בפירנצה נחשב לאחד מהמעולים בעולם ומטרתו להכשיר למקצוענות בתחום קניינות אופנה וסחר אופנה בזמן קצר.

מסלול קניינות אופנה ומסחר נועד למועמדים שהוכיחו ניסיון עבודה רלוונטי בתחום האופנה או למי שמעוניינים בפיתוח קריירה בתעשיית האופנה. הוא כולל שני אלמנטים: קניינות אופנה וסחר אופנה. מטרתו לטפח את המשתתפים להיות קנייני אופנה ומומחי מוצר אופנה מקצועיים עם ניסיון עשיר. המסלול מכסה ידע בעולם האופנה, שיטות עיקריות של יבוא ויצוא, אסטרטגיות תמחור והרווחיות של מוצרי אופנה.

המשתתפים ילמדו כיצד לתכנן כראוי את הקנייה של פריטים עונתיים, לזהות את תמהיל המוצרים והמותגים הטובים ביותר, כמו גם למלא ולספק את הצרכים והטעמים של הלקוחות. לאחר סיום הלימודים, משתתפים יכולים לפתח אסטרטגיות שיווק מקוריות וחדשות מכוח שיטות מחקר שילמדו במסגרת התכנית והניסיון שייצבר מפרויקטים עסקיים.

היחידה הראשונה תדריך את המשתתפים לפתח מיומנויות מקצועיות בקניינות אופנה, עם דגש מיוחד על איך לספק את הצרכים והרצונות של הלקוחות ברמות שונות בשוק האופנה. הם יעריכו כמה הפעילויות של קנייה, שיווק, עיצוב, פונקציות טכניות, קמעונאות אופנה ושיווק חשובות להשגת יעדים רווחיים. ביחידה השנייה הם יפתחו תכנית רווח ותכנית שיווק, המבוססת על ניתוח ביקורתי של נתוני מכירות, מגמות אופנה והתייחסות למטרות צריכה וניהול המלאי של הקמעונאים. יחידה זו מכינה את המועמדים להבין את טכניקות השיווק, ההזדמנויות בשוק המסחר האלקטרוני ומערכת היחסים בין הטכנולוגיות החדשות ואסטרטגיות עסקיות במגזרים קמעונאיים. המשתתפים יודרכו כיצד לנתח באופן ביקורתי מחקרים שפורסמו בתחום העסקים והניהול של ארגונים קמעונאיים במטרה להצליח ולבצע בצורה אוטונומית  מחקר אישי ומכירות.

הזדמנויות
קנייני אופנה הינם מומחים בקנייה ושיווק בתעשיית האופנה ויש להם ידע מקיף על שיטות ייצור, בחירת רכישה, טכניקות מכירות, הם מכירים את כל התחומים הקשורים לקניינות ושיווק. לקניין האופנה צריכה להיות רגישות מקסימלית לאופנה, לטרנדים, שליטה בבדים גזרות, מידות וחומרים וכן רגישות והבנה בעולמות העסקיים. לאחר שסיימו את הקורס, המשתתפים יכולים לעבוד עבור התעשייה בקנה מידה גדול, חנויות מותג, רשתות אופנה, בתי כלבו, בוטיקים בודדים, או ארגונים ומוסדות אחרים.

תוצאות למידה
הפגנת ידע מעמיק בתעשיית האופנה הגלובלית והקמעונאית, צרכי הלקוח וביצועי הקמעונאיים ברמות השונות. להבין את מגמות המקרו והמיקרו המשפיעים על הצרכן והתכנון מראש של קניינות האופנה. לנתח את הנתונים הכספיים ביחס לחיזוי מכירות. להעריך אסטרטגיות מתאימות לדגמי מותג מסוימים, כדי להבטיח את הרווחיות באמצעות תמהיל המיתוג הנכון.

נושאי קורס
מבוא לקניינות
ניתוח עולם האופנה העסקי
ניתוח קניינות אופנה
קניינות עכשווית
קניינות מתקדמת
שיווק דיגיטלי
טכניקות קנייה ומסחור
פיתוח ניהול עסקי האופנה

ניתן להמשיך למסלולים הנוספים במרנגוני עם סיום הלימודים
למסלול קניינות אופנה תואר שני/מאסטר

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם:
לפרטים נוספים מרכז מידע ישראל
036525560 info@marangoni.co.il