קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי צילום אופנה וסטיילינג – מאסטר

fashion styling, photography & film

קמפוס: מילאנו, פריז, לונדון, פירנצה.
תחילת לימודים: פריז- אוקטובר. לונדון/מילאנו/פירנצה- אוקטובר ופברואר.
משך לימודים: מילאנו/פירנצה שנה אקדמית. לונדון/פריז 15 חודשים.
שפת לימוד: אנגלית(יתכן תרגום סימולטאני)
תנאי קבלה: רקע לימודי קודם בתחום או ניסיון תעסוקתי מוכח, תיק עבודות מכתבי המלצה וראיון אישי במרכז המידע בישראל. בלונדון ופריז ידרש תואר ראשון ומבחן אנגלית.
מחיר: מילאנו/לונדון: דרכון אירופאי 31,700 יורו/24,500 פאונד.
דרכון אחר 34,100 יורו/26,800 פאונד.
פירנצה/פריז: דרכון אירופאי 31,700 יורו. דרכון אחר 33,700 יורו.

מסלול מאסטר לימודי צילום אופנה וידאו וסטיילינג בבית ספר מרנגוני במילאנו הינו מהטובים והמקצועיים בעולם.
לימודי צילום אופנה וסטיילינג במילאנו מאפשרים לך להתמקצע בתחום מרתק ומיוחד ולעבוד עם המעצבים הגדולים, מגזיני האופנה המובילים, סטייליסטים, מאפרים, מעצבי שיער, ארט דירקטורים, דוגמנים ודוגמניות. במסלול זה תלמדו בנוסף את רזי עבודת הסטייליסט. במהלך הלימודים תלמד מהו כוחו של המסר המגיע מכל קמפיין של מותג, פרסומת או כתבת אופנה שנמצא בידיו של צלם האופנה/סטייליסט. רבים מצלמי האופנה והסטייליסטים המובילים הפכו זאת לכדי יצירת אמנות. הקורס מתאים לאלה אשר מגיעים מהתחומים של: לימודי תקשורת, אומנות, פרסום, סטיילינג וצילום טכני ואשר רואים את עולם האופנה כהזדמנות להתחלת קריירה.

במסגרת לימודי צילום וסטיילינג אופנה במרנגוני תלמד שצלמי אופנה וסטייליסטים עובדים בסטודיו או באתר צילומים על מנת ליצור צילומים שובי עין שמטרתם להראות ולפרסם למעשה בגדים, אביזרים וסגנון חיים עם נרטיב מוכתב אופנה. על צלם אופנה/סטייליסט להבין את תדמית המותג של הלקוח והשימושיים הסופיים שיהיו לצילומים. עליו לדעת גם לעבוד בצמוד לאנשי מקצוע קריאטיבים אחרים על מנת ליישם את הבריף שקיבל. מיותר לציין כי צלם אופנה/הסטייליסט חייב להיות בעל ידע רב במגמות אופנה, טרנדים, תולדות האופנה תולדות האומנות ושליטה מעולה בתוכנות הגרפיות שמהווים חלק מתכנית הלימודים של לימודי צילום אופנה וסטיילינג במרנגוני.

תוכנית הלימודים תכלול בראש ובראשונה את כל הקשור לתולדות צילום ובפרט תולדות צילום האופנה בתקופות השונות, החל מצילומי האופנה הראשונים ועד ימינו. מהם הסגנונות והמאפיינים של כל תקופה ותקופה וכיצד השפיעו על יצירת שפה אסתטית וחזותית חדשה. לסיום מוצלח של חלק זה בתוכנית תלמד להכיר את פיתוח הקונספטים הצילומיים וסגנונות הצילום בכל תקופה ותקופה תוך ניתוח היחסים בין צילום, אומנות, קולנוע ווידאו. תדע מיהם הדמויות המרכזיות לאורך ההיסטוריה של צילום האופנה והסטיילינג. פוסט פרודקשן ועריכת תמונות, תלמד להשתמש בכל התוכנות העיבוד הגרפיות בהם משתמשים הצלמים והסטייליסטים בימינו ובשלב זה תשלוט בכל התהליך מרגע הלחיצה במצלמה ועד לפרזנטציה הסופית וכן בכל הקשור לעריכת וידאו.

תלמד לנהל סט צילום אופנה, תנתח מיהם בעלי המקצוע שאמורים לשתף פעולה על סט הצילומים, תפקידם ופועלם ביצירת פרויקט. תלמד לשתף פעולה עם צלמים, סטייליסטים, מאפרים, מעצבי שיער, ארט דירקטור, תפאורן, מנהל הקסטינג, סוכנויות דוגמנות, דוגמנים ודוגמניות. תעסוק בתאוריה ובטכניקה של הצילום ושל סטודיו לצילום. תרכוש ידע מושלם בכל הטכניקות האנלוגיות והדיגיטליות של הצילום וטכניקות להעמדת תאורה. בשלב זה תשתמש בכל החוקים התיאורטיים והפרקטיים הדרושים להתמודדות עם צילום אופנה בסטודיו או בלוקשיין אחר. תלמד על השימוש בתאורה מלאכותית וטבעית וכן כל סוגי האמצעים המשמשים לתאורה גם המסורתיים וגם אלה בחזית הטכנולוגיה.

לאורך כל תקופת המסלול תעסוק ביום יום בעבודה פרקטית משמעותית, תבצע הפקות אופנה בנושאים ובייעוד שונה תצלם בסטודיו או בלוקשיינים השונים ותעזר בסוכנויות הדוגמניות ובסטודיו לצילום שמשתפים פעולה עם בית ספר מרנגוני. עם סיום הלימודים תהיה בעל תיק עבודות מרשים שיפתח לך דלת לעבוד בעולם מרתק וקשה זה.

הזדמנויות
צלם האופנה, במאי סרטי האופנה והסטייליסט מגדירים את הכישורים הטכניים והצרכים הקוגניטיביים הנובעים מההתפתחות המתמדת של תעשיית האפנה. בעלי מקצוע אלה עובדים מקרוב עם מותגים בכל הרמות, על מנת להפיק, מצד אחד, סרטוני אופנה ומצד שני, קמפיינים של פרסום, lookbooks, קטלוגים ותצוגות בחלונות ראווה. הם בוחרים את התמונות למאמרי מערכת (photo editorials) מודפסים ומקוונים, בשיתוף פעולה עם העורך הראשי של מגזין האופנה. צלם האופנה, במאי סרטי האופנה והסטייליסט בימינו עובדים עם צוות עובדים, כשהם דנים ומשלבים את עבודתם של בעלי מקצוע אחרים כגון מעצבי אופנה, אמני מייק-אפ וארט-דיירקטורים, ליצירת עבודות בעלות תוכן אסתטי.

תוצאות הלמידה
ביצוע מחקר ויזואלי עקבי לצורך מתן הצעות לפרויקטים.
פיתוח טווח של כישורים ביקורתיים וטכניים אשר מובילים לפרזנטציה מקצועית של צילומי וסרטוני אופנה.
בחינה של רעיונות יצירתיים בתחום תקשורת אופנה עכשווית.
בעזרת ניתוח שפות התקשורת החזותיות נפתח טעם אסטטי אישי.
שליטה בטכניקות צילום תמונות וסרטונים, ועיבוד הקשור לעריכה ופרזנטציה.

תוכנית לימודי סטיילינג צילום אופנה ווידאו 
תולדות הצילום וצילום אופנה וסרטי אופנה.
התרבות החזותית בימינו ובעבר.
ניתוח של מותגים ומושגים
המצלמה והאביזרים הנלווים
תאורה ולוקשיינים
סט צילומים והפקות אופנה
ריטושי תמונות פוסט פרודקשן ועריכת וידאו.
תיק עבודות
סטיילינג- פרויקטים והפקות אופנה.
סקירה על עולם האופנה
ניתוח עולם האופנה העסקי
עיצוב גרפי
עיצוב מולטימדיה
שיטות מחקר

קורס צילום אופנה, לימודי צילום אופנה- לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז ההרשמות של מרנגוני בישראל. הליווי והייעוץ חינם 03-6525560