קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי מנהל עסקים באופנה 3 שנים

קמפוסים ותחילת לימודים: *לונדון, פירנצה ומילאנו- אוקטובר ופברואר.
פריז- אוקטובר.
משך לימודים: 3 שנים באנגלית (יתכן תרגום סימולטאני לאנגלית).
תעודות סיום: מילאנו/פירנצה- דיפלומה, *פריז/*לונדון- תואר BA.
תנאי קבלה: תעודת בגרות וראיון אישי במרכז המידע בישראל. אין צורך בידע מוקדם.
*בלונדון ופריז ידרש מבחן ידע באנגלית למסלול לתואר ראשון.
מחיר לכל שנת לימודים: בהמשך העמוד

מסלול לימודי מנהל עסקים באופנה בבית ספר מרנגוני הינו המסלול היוקרתי והטוב בעולם להכשרת מנהלי העתיד בתחום האופנה, בארבעת בירות האופנה- מילאנו, פירנצה, פריז ולונדון.
החל מהשנה השנייה בהתאם לבחירה בהרשמה הראשונית הסטודנטים יוכלו להתמקצע:
בקניינות אופנה(במילאנו ולונדון) או בתקשורת אופנה וניו מדיה(במילאנו ולונדון).

בית ספר מרנגוני נחשב לטוב בעולם בתחום לימודי מנהל עסקים באופנה כאשר כ-80% מהמעצבים ואנשי המקצוע בדרגי הניהול השונים בחברות האופנה המובילות Prada ,Dolce & Gabbana ,Versace, Armani הינם בוגרי מרנגוני. המסלול מטרתו להכשרת את שדרת מנהלי העתיד בעולם האופנה.

בית ספר מרנגוני מציע תוכנית מקיפה זו המתמקדת בכל אחד מההיבטים העסקיים של עולם האופנה, מתכנון ועד ליצור, מכירה הפצה ושיווק. התוכנית תעסוק, כמו כן, בלימוד מוצר, מחזור החיים שלו וניתוח מגמות שוק. על מנת לעשות זאת יש ללמוד ראשית על בדים, קולקציות, תהליך היצור ובקרת איכות. בנוסף, תרכוש מיומנות במכירה וסחר, קניינות, הערכת עלויות ותמחור, תקשורת ניו מדיה וקידום מכירות. הודות לכל הכישורים האלה, תוכל לנהל פרויקטים להפעיל אנשי מקצוע ולתת ייעוץ בכל חברת אופנה בה תעבוד, גם זו שלך הפרטית. במסגרת לימודי מנהל עסקים באופנה תלמד להכיר איך עולם האופנה על כל מערכותיו פועל ומה מביא מוצר מסוים להיות מנצח ומוביל על פני מוצר אחר. כל המורים שילמדו אותך במסלול לימודי מנהל עסקים באופנה זה הינם אנשי מקצוע מהמובילים בעולם שמביאים מהידע והניסיון שצברו במהלך עבודתם בתחום לתוך כותלי בית הספר תוך שימת דגש על יחס אישי – 20 תלמידים בכיתה ועשיית פרויקטים שהם חווים ביום יום העסקי שלהם אם בבית האופנה בו הם עובדים או בחברה הפרטית שלהם.

מסלול לימודי מנהל עסקים באופנה מתאים לאנשים בעלי יכולות ניהוליות ואוריינטציה למוצר עצמו ללא צורך לעצב או ליצור קולקציות אולם עם המון אהבה ורצון לעבוד בעולם האופנה על כל רבדיו. בקמפוסים של מרנגוני בלונדון ופריז הלימודים הינם לתואר ראשון.

עולם האופנה צמא לאנשי מנהל עסקים אולם לאלו שאינם בעלי ידע באופנה יהיה קשה להשתלב ברמות הגבוהות ביותר בתחום. מרנגוני הינו בין היחידים בעולם שמטרתו להכשיר את דור מנהלי העתיד של עולם האופנה שיצטרכו להתמודד עם האתגרים האדירים שמביאה לנו הקידמה בתחום זה. אם ברצונך בקריירה מזהירה ומרתקת מרנגוני הוא המקום להתחיל בהגשמתו של חלום זה.

מחירים לשנת לימודים:

קמפוס לונדון – תואר ראשון
דרכון אירופאי 17,000 פאונד לשנה
דרכון אחר 20,600 פאונד לשנה
תוספת של 8,750 פאונד לשנת סנדוויץ'

קמפוס פריז – תואר ראשון
דרכון אירופאי 21,100 יורו לשנה
דרכון אחר 24,300 יורו לשנה
תוספת של 11,335 יורו לשנת סנדוויץ'

קמפוס מילאנו/פירנצה – דיפלומה
דרכון אירופאי 21,100 יורו לשנה
דרכון אחר מילאנו 24,500 יורו לשנה
דרכון אחר פירנצה 24,300 יורו לשנה

ניתן ללמוד שנה ראשונה במילאנו/פירנצה לעבור לשנה שנייה בפריז/לונדון ולזכות בתואר ראשון.

*מרנגוני מעניק תואר ראשון BA בקמפוסים בלונדון ופריז בלבד באנגלית. ידרש מבחן ידע באנגלית.

תואר BA עם שנת סנדוויץ'– 36 שבועות של אופנה "טהורה" קורס בן 4 שנים לתואר BA בפריז ולונדון. בשנה השלישית ישובצו התלמידים במקום עבודה אמיתי ולאחריה יחזרו התלמידים לקמפוס כדי להשלים את השנה הרביעית והאחרונה. התלמידים יבלו לפחות 36 שבועות בעבודה בחברת אופנה בפריז ובלונדון, דבר שיקנה להם יחסי עבודה חשובים עם מעסיק בתחום האופנה. מדובר כמובן ביתרון חשוב במרוץ אחר עבודה קבועה עם סיום הלימודים. שנת העבודה הזו תעניק לתלמידים קורות חיים הכוללים ניסיון תעסוקה רלוונטי בתחום האופנה, המלצות מעסיק, ידע מעשי יקר ערך בתעשיית האופנה, קשרים מקצועיים עם עולם העבודה ו-120 נקודות זכות בתואר.

מסלולי לימוד נוספים:
לימודי מנהל עסקים באופנה חד שנתי
לימודי ניהול מותגי אופנה-מאסטר
לימודי קניינות אופנה- מאסטר
מנהל עסקים באופנה – קורס קיץ

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם:
מרכז ההרשמות ישראל
03-6525560 info@marangoni.co.il