קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

מסלול עיצוב אופנה – 3 שנים

קמפוסים: מילאנו, פירנצה, פריז, לונדון.
תחילת לימודים: כל הקמפוסים-אוקטובר, פירנצה גם בפברואר.
לנרשמים בפברואר תינתן אפשרות להתחיל שנה שנייה באוקטובר.
משך לימודים: 3 שנים לתואר ראשון.
שפת לימוד: אנגלית, יתכן תרגום סימולטאני לאנגלית.
מחירים: בהמשך העמוד.
תנאי קבלה: תעודת בגרות, מבחן ידע באנגלית, תיק עבודות וראיון אישי במרכז הרישום בישראל.

מסלול לימודי עיצוב אופנה בבית ספר מרנגוני הינו מהטובים בעולם להכשרת מעצבי העתיד בתחום האופנה, בארבעת בירות האופנה- מילאנו, פירנצה, פריז ולונדון.

מ-1935 למדו במרנגוני יותר מ-45,000 מעצבים בניהם דומניקו דולצ'ה Moschino ,Dolce&Gabbana שהינם בוגרי המסלול ללימודי עיצוב אופנה. כ-80% מהמעצבים ואנשי המקצוע שעובדים במותגי העל Dolce&Gabbana ,Prada, ,Versace ,Armani הינם בוגרי מרנגוני ובעצם מהווים הוכחה לכך שמרנגוני הינו מהטובים בעולם בתחומו. בית הספר מתפאר ביכולותיו לשלב את הסטודנטים בעולם האופנה וכיום 94% מהבוגרים של מרנגוני מוצאים עבודה או סטאג' לאחר סיום הלימודים.

החל מהשנה השנייה במסלול התואר הראשון הסטודנטים מתפצלים למגמות בהתאם לבחירתם בהרשמה הראשונית:
1- עיצוב בגדי נשים.
2- עיצוב בגדי גברים.
3- עיצוב אביזרים.
4- עיצוב אופנה וניהול ושיווק אופנה.

*במילאנו כחלק ממסלול התואר הראשון התלמידים יצאו ל-6 שבועות סטאג'.

תואר B.A עם שנת סנדוויץ' מסלול מיוחד בן 4 שנים לתואר BA ללימודי עיצוב אופנה בפריז ולונדון בו בשנה השלישית ישובצו התלמידים במקום עבודה אמיתי. תבלו לפחות 9 חודשים בעבודה בחברת אופנה בפריז ובלונדון, כאשר שנת עבודה זו תעניק לכם קורות חיים הכוללים ניסיון תעסוקה רלוונטי, המלצות ממעסיק, ידע מעשי יקר ערך בעולם האופנה וקשרים מקצועיים עם עולם העבודה.

עיקרי תכני הלימוד:
איור אופנה ואילוסטרציה, דו מימד ותלת מימד
תדמיתנות ותפירה
תקשורת חזותית ושיטות פרזנטציה
טכניקות עיצוב דיגיטלי
בדים וחומרים
תיק עבודות מקצועי וקולקציה סופית
שיווק וניהול אופנה
ניתוח ואסטרטגיה בעולם האופנה המודרני
תולדות היוקרה והיסטורית מותגים
שיטות מחקר קריאטיבי

מחיר לכל שנת לימוד:

קמפוס לונדון-תואר ראשון
דרכון אירופאי 17,500 פאונד לשנה
דרכון אחר 20,800 פאונד לשנה
תוספת של 8,750 פאונד לשנת סנדוויץ'

קמפוס פריז-תואר ראשון
דרכון אירופאי מסלול באנגלית 21,500 יורו לשנה
דרכון אחר מסלול באנגלית 24,500 יורו לשנה
תוספת של 11,335 יורו לשנת סנדוויץ'

קמפוס מילאנו-תואר ראשון
דרכון אירופאי מסלול באנגלית 22,700 יורו לשנה.
דרכון אחר מסלול באנגלית 25,800 יורו לשנה.
*ניתן ללמוד באיטלקית

קמפוס פירנצה -תואר ראשון
דרכון אירופאי מסלול באנגלית 21,500 יורו לשנה.
דרכון אחר מסלול באנגלית 24,500 יורו לשנה.
*ניתן ללמוד באיטלקית

המטרות העיקריות של ביה"ס מרנגוני במגמת לימודי עיצוב אופנה הינן שתיים:
1. ללמד את הסטודנטים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ולשם כך צוות המורים הינו אנשי מקצוע בכירים בעולם העיצוב המביאים מהידע והניסיון שלהן לכותלי בית הספר, בכיתות קטנות בנות 20 תלמידים והכל בשפה האנגלית.
2. להחדיר את הסטודנטים לעולם האופנה. מעבר לתוכנית הלימודים מרנגוני ישלח אותך לראות תצוגות אופנה של המעצבים הגדולים, לעבוד מאחורי הקלעים של תצוגות האופנה, לסייר בתערוכות בדים, אביזרים נעליים, להשתתף בתחרויות בינלאומיות הנותנות ניסיון מקצועי רב ומגע עם מעסיקים פוטנציאלים וכן אפשרות לזכייה בפרסים כספיים או סטאג'.

לימודי עיצוב אופנה בבית ספר מרנגוני מחשיבים מצד אחד את הקראטייביות של התלמידים ומצד שני את היכולת לחבר יצירתיות זו לעולם העסקי. תלמד לעצב קולקציות, תלמד את סודות התדמיתנות והתפירה. מעצבים ואומנים ילמדו אותך את תולדות האופנה והאומנות, אנשי מקצוע מהתחום העסקי ילמדו אותך שיווק וסוציולוגיה, הבנת הטכנולוגיות החדשות, תלמד את כל הדרוש ליצור מוצר מנצח אשר בסופו של דבר יקנה ע"י הלקוח או הלקוחה שהגדרת. האפשרויות שתהיינה פתוחות בפניך לאחר מכן, הן בלתי מוגבלות: מהלבשת נשים עד לגברים, מעיצוב משקפיים ועד בגדי ים, מקביעת מגמות אופנה, סטיילינג ועד עיצוב גרפי, עבודה במגזינים הגדולים ובתחום תצוגות האופנה.

לימודי עיצוב אופנה באיטליה באנגליה ובצרפת יפתחו בפניך אפשרות להגשים את החלום לקריירה מזהירה ומרתקת ומרנגוני הוא המקום להתחיל בהגשמתו. בכל הקמפוסים מרנגוני לבוגריו תואר ראשון. לימודי עיצוב אופנה במסלול ראשי זה הינם הלב הקריאטיבי של בית הספר וכל שנה מסיים דור חדש של מעצבי אופנה המציגים עצמם לעולם האופנה באירוע תצוגת אופנה גדול המשמש גם ככרטיס כניסה רב ערך לעולם זה.
לתצוגות האופנה של בוגרי בית הספר

לימודי עיצוב אופנה במסלול ראשי זה הינם הלב הקריאטיבי של בית הספר וכל שנה מסיים דור חדש של מעצבי אופנה המציגים עצמם לעולם האופנה באירוע תצוגת אופנה גדול המשמש גם ככרטיס כניסה רב ערך לעולם זה.

מרנגוני מציע אף את המסלול עיצוב אופנה – חד שנתי האינטנסיבי שהינו מסלול מקצועי ביותר שבא לתת מענה לאלה שאינם מעוניינים בלימודים של 3 שנים ומעוניינים בהוצאה כספית נמוכה יותר.

בשנים האחרונות סיימו את לימודי עיצוב אופנה בבית הספר מעצבים ישראלים מצטיינים אשר בעזרת משרד ההשמה של מרנגוני עבדו בבתי האופנה הגדולים בעולם דוגמת: ארמני, איב סנט לוריין, גאן פול גוטייה, זיל סנדר, זיבנשי, אנריקו קוברי, גאן פרנקו פרה, טרוסרדי חלקם עובדים בחברות אופנה ענקיות בסין ולחלקם עסקים מצליחים בתחום האופנה דוגמת גולן פרידמן בעל בית אופנה בלונדון שמלביש מפורסמות כגון ליידי גאגא וכוכבות קולנוע, ארז עובדיה מעצב שמלות כלה בישראל ועוד.

לשאר מסלולי בית הספר לאופנה

לפרטים נוספים מרכז מידע ישראל
03-6525560 info@marangoni.co.il