קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

איור אופנה – קורס קיץ/חורף

קמפוסים: מילאנו
משך לימודים: 80 שעות(3 שבועות).
שפת לימוד: אנגלית
תנאי קבלה: ראיון אישי במרכז המידע בישראל.
מחיר: 4,100 יורו, עם סידור לינה 5,500 יורו.
תאריך תחילת לימודים: 25-7 עד 13-7, 3-9 עד 21-9.

הפוך למאייר אופנה. קורס זה מציג את מיומנויות המפתח שאומצו על ידי מאיירים מקצועיים שעובדים כיום בתעשייה, עם דגש על אופנה ועשייה אמנותית. מאיירים עובדים עבור מותגי אופנה, חברות בתחום העיצוב הגרפי, מגזינים, אירועים ותערוכות, ספרים ומאמרי מערכת, ספרי מגמות ופרסום וזאת כתוצאה מהדרישה הגוברת בעולם הדיגיטלי להמחשה, בשימוש בבלוגים, Pinterest ועוד. המשתתפים ילמדו את המיומנויות של מאייר האופנה עכשוויות, לפתח סגנון אישי ולצבור ידע בשיטות האיור שנעשו בעבר ושנעשות כיום בעולם האופנה העולמי. קורס זה הינו מחווה למורשת האמיתית של ביה"ס מרנגוני, המפורסם בסגנון האיור מלוטש והמקצועי שלו.
שבוע 1
חזרה ללוח השרטוט- קורס זה מתחיל עם 'שיבה' ליסודות האיור ולמגמות בתחום איור האופנה כיום. הקורס יספק למשתתפים את הכלים ליישם טכניקות ציור שונות ומגוונות כדי לייצר סגנונות המחשה שונים. למידה על עבודת האמנים, השימוש בצבע וחומרים על בד ונייר, יעזרו לפתח גישות חדשות כדי ליצור איור אופנה. המשתתפים יתנסו עם צבע, קנה מידה תוך ערעור על הקונספציה איך איור אופנה צריך להיות.
שבוע 2
המשתתפים ילמדו ויישמו את נקודות החוזק הטכני של איור דיגיטלי, ילמדו כיצד להשתמש בו באופן יצירתי כדי להשלים ולבסס גישה ייחודית לאיור אופנה עכשווי. היכולת לספר סיפור באמצעות השראה, פוזה והפרופורציה תהיה חלק ממרכיבים מתוכן השבוע שיעזור לקדם את מסר האופנה של האיור: ידע במגמות העכשוויות יבוא לידי ביטוי בלוקים האופנתיים.
שבוע 3
בשבוע האחרון של משתתפי הקורס יבחר נושא ונבנה תיק איורים. הנושא עשוי להיות מבוסס על טכניקה של איור או פיתוח של קולקציה מצומצמת. מצופה ממשתתפים לכלול יצירתיות מחקר וניסוי שפותחו במהלך קורס קצר זה בפרויקט הסופי; בו נרצה לראות את ההשתקפות של גישה מרגשת ועכשווית לאיור שבאה מחופש בעשייה אמנותית ואת הקשיחות של ייצוג בגד מדויק.

The full package includes tuition, translation services and accommodation. You will stay in a residence hotel or in a flat for two people, complete with double-occupancy bedroom and kitchen, for the duration of the course

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל.
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

Please leave this field empty.

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים