קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי עיצוב חלונות ראווה – קורס קיץ/חורף

קמפוסים: מילאנו, לונדון, פירנצה.
תחילת לימודים:
מילאנו: 25 ליוני-20 ליולי, 7 לינואר עד 1 לפברואר 2019.
לונדון: 25 ליוני-20 ליולי, 16 ליולי-10 לאוגוסט.
פירנצה: 3-28 לספטמבר. 
משך לימודים: 100 שעות (4 שבועות).
שפת לימוד: אנגלית (יתכן תרגום סימולטאני).
תנאי קבלה: ראיון אישי במרכז המידע בישראל.
מחיר: מילאנו/פירנצה 5,100 יורו, עם סידור לינה 7,000 יורו.
לונדון 4,200 פאונד, עם סידור לינה 5,800 פאונד.

Visual merchandising לימודי עיצוב חלונות ראווה
קורס זה בלימודי עיצוב חלונות ראווה וסטיילינג יעסוק בטכניקות לעיצוב חלונות ראווה ותצוגת המוצר בפנים החנות. בקורס זה תלמד כיצד להציג את המוצר בצורה הטובה ביותר בחנות ומהי וכיצד לייצר את חווית הרכישה הטובה ביותר עבור הצרכן בנקודת המכירה.
במסגרת לימודי עיצוב חלונות ראווה תלמד שחשיבות עיצוב חלונות ראווה הינה מכרעת בהחלטת הלקוח להכנס לנקודת המכירה שלנו להבין את אופי המוצר ובסופו של דבר לגרום להחלטה לרכוש אותו. עיצוב חלונות ראווה ומיצוב חנויות תפס בשנים האחרונות מעמד חשוב בתוך מערך השיווק ההפצה והמכירה של מוצרי אופנה וכיום כל חברת אופנה מכובדת מחזיקה אנשי מקצוע שמכירים את המוצר ומבינים לליבו של הלקוח ממש ברגעים הקריטיים בהחליטו לקנות מוצר שלנו ולא של המתחרים. לימודי עיצוב חלונות ראווה ומיתוג חזותי של פנים נקודת המכירה מצריך מהעוסק בו הבנה מעולה במה שקורה בעולם האופנה וברזי השיווק ופסיכולוגיית הצרכנים על מנת להיות בצעד אחד לפני כולם. בשבועיים הראשונים של הקורס נספק למשתתפים הבנה מעמיקה על תפקידו של הסטייליסט בשוק האופנה הנוכחי, תוך בחינת אפשרויות הקריירה השונות. נשים דגש מיוחד על סטיילינג אישי והפקת אופנה. המשתתפים ירכשו ידע אודות האופן שבו הסטיילינג ויועץ תדמית פועלים כדי למשוך את קהל האופנה העולמי וכן השגת ידע בסטיילינג אישי ובבניית סגנון אישי. הקורס מתבונן בתחומים שונים כגון מחקר, פיתוח קונספט, מיומנויות הצגה ויזואלית ותוצאות מעשיות. נבחן סגנונות אופנה היסטוריים וכן טרנדים עכשויים.

לימודי סטיילינג ועיצוב חלונות ראווה יפתחו בפניך את האפשרות ללמוד ממעצבי חלונות הראווה הקריאטיביים בעולם את רזי מקצוע מרתק זה בו מתחלפת התצוגה לפעמים מדי יום או שבוע.

תוכנית לימודים:

שבוע ראשון: ניתוח סטייל
המשתתפים ילמדו ויחקרו תקופות מפתח בהיסטוריה המייצגות סגנונות בעבר ובהווה ואת מגמות האופנה העתידיות והאלמנטים המאפיינים והמשפיעים עליהן. על מנת להבין את תפקידו של הסטייליסט, המשתתפים יאספו מידע ויחקרו באמצעות ספרים ומגזיני אופנה ובאמצעות אתרי אינטרנט ספציפיים הרלוונטיים לאופנה היוקרה.

שבוע שני: זהות אישית
המשתתפים ילמדו אודות סוגי גוף ופנים שונים ומהם המיומנויות והטכניקות המשמשות לשיפור תכונות פיזיות מסוימות, בעזרת תסרוקות ואיפור. הם יקבלו הבנה מעמיקה מהם האלמנטים החשובים בבניית סטייל(כלומר את החשיבות של צבע, צללית, אביזרים והשילוב שלהם) ואת מושגי המפתח בהפקת אופנה מוצלחת.

שבוע שלישי
יוצגו למשתתפים סודות השיווק החזותי ונגלה את תפקידו של מעצב חלונות הראווה בשוק האופנה הקמעונאי הנוכחי. נחקור מותגי אופנה ושווקים על מנת להבין את האופן שבו המותג גורם למשיכה של הלקוחות ואת אסטרטגיות התקשורת החזותית המשמשות כדי לקדם מכירות. נלמד מהם האלמנטים ליצירת תקשורת חזותית מחוץ לנקודות המכירה, נזהה את שיטות העיצוב העיקריות המשמשות לעיצוב והקמת חלון ראווה וכן את טכניקות תצוגת המוצרים בחלון הראווה. נחקור קונספט של חלון ראווה, נפתח ונעצב סקיצות ולוחות השראה שיוצגו מול כל חברי הכיתה.

שבוע רביעי
המשתתפים ירחיבו את ההבנה שלהם במסחור החזותי על ידי חקר מושגים ואסטרטגיות קמעונאיות המאמצים מודלים דיגיטליים ופיזיים שמביאים לקידום 'חווית המותג' ונלמד אלמנטים ליצירת תקשורת חזותית בפנים נקודת המכירה, ניתוח המשטחים והחללים הקיימים בהתאם למטרות המכירה, שרטוט המסלול האידאלי של הצרכן בתוך החנות, תצוגת ופרישת המוצרים בחנות, ניתוח האביזרים והריהוט הנדרשים ומיקומם בהתאם לאופי החנות. נעשה פרויקט עיצובי להשקת קו מוצרים חדש בו נחקור את המותג כדי ליצור את תצוגת פנים וחוץ החנות. הקיר בנקודת המכירה: ניתוח ופיתוח, רמות שונות של תצוגת מוצר, תצוגת סחורה אופקית ואנכית, קריטריונים לבניית תצוגת המוצר, יצירת "חווית הצרכן" הטובה ביותר בנקודת המכירה. מכירות און ליין והתצוגה הווירטואלית של מוצרי אופנה.

The full package includes tuition, translation services and accommodation. You will stay in a residence hotel or in a flat for two people, complete with double-occupancy bedroom and kitchen, for the duration of the course

לפרטים נוספים- לימודי עיצוב חלונות ראווה- אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל. הליווי והייעוץ חינם 03-6525560.

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

Please leave this field empty.

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים