קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

Fashion&The Cities ב 4 בירות האופנה

לונדון-מילאנו-פריז
אופציה לשבוע נוסף בפירנצה

קורס קיץ מדהים בארבעת בירות האופנה החשובות כיום בעולם: לונדוןמילאנו, פריז עם הרחבה אופציונלית לפירנצה/מיאמי.
חוויה ייחודית במינה שתתן לכם כניסה אמיתית אל העולם היצירתי והעסקי של עולם האופנה.
רוצים לעבוד בעולם האופנה אבל לא יודעים באיזה תחום?
מסלול מיוחד זה יוכל לתת למשתתפים את היכולת להבין במה ברצונם לעסוק: עיצוב אופנה, סטיילינג או ניהול מותג. השוני התרבותי וההיסטורי של 3 בירות האופנה החשובות בעולם ייתן לכם כניסה לעולם האופנה הגלובלי ויבליט את מגוון המנגנונים והתהליכים הקשורים לתרבות ולהיסטוריה של עולם האופנה. בכל עיר תינתן לסטודנט האפשרות לפתח פרויקט מתוך נושא ספציפי ייחודי. זו הזדמנות מרגשת להיות בתצוגות אופנה ותערוכות היכן שיתאפשר.
שפת הלימוד: אנגלית

תוכנית לימודים:
שבוע ראשון בלונדון- שבוע עיצוב אופנה
לונדון, עיר של שוני בתרבויות וסטייל. בלונדון התלמידים יציגו את המחקר העיצובי והקראטיבי בהשראת עיר זו .הסטודנטים יציירו מיני קולקציה של רעיונות ,יפתחו השראה וינתחו טרנדים. לונדון היא מקור להשראה, מקור לניסיונות וליצירת טרנדים, שם אופנה פוגשת באומנות המודרנית. לונדון חיה על כל מה שרענן וחדש ודוחפת את גבולות הטעם והסטייל.

שבוע שני בפריז- שבוע מנהל עסקים באופנה
בפריז נולדה האופנה. פריז היא בירת האלגנטיות של מותגי היוקרה, כאן הסטודנטים ילמדו שיווק ויטעמו מעולם האופנה העסקי על בסיס פרויקט מעורר השראה. בשבוע זה הסטודנטים יעברו סמינרים בתחום שיווק אופנה עכשווית ויבנו תוכנית עסקית להשקת קו חדש של מותג על בסיס מחקרי שוק. פריז משלבת שיק עם נוסחה מנצחת של איכות ועיצוב שנמשך עוד מהיסטוריה של אופנת העילית שלה. חוקי האופנה נוצרו כאן בעקבות הערכה והבנה של יוקרה ומסורת.

שבוע שלישי במילאנו- שבוע סטיילינג
סטייל הוא ב-DNA  של איטליה ומילאנו חוגגת את זה דרך תרבות האופנה שבה. ריבויי עסקי האופנה בעיר זו הופך אותה לאחת מתעשיות האופנה הגדולות בעולם. בעיר זו נולדו הסטיילינג וצילום האופנה, בה יוצאים כל חשובי הקמפיינים של עולם האופנה החשובים ביותר. לכם הסטודנטים תהיה האפשרות לבחור מותג איטלקי  לנתח את הסטייל והטרנדים שיביאו להכנה של הפקת צילום אופנה. בעקבות הקשרים של מרנגוני ב-showrooms של בתי האופנה במילאנו יוכלו הסטודנטים לבחור פרטי לבוש ואביזרים כמו סטייליסטים מקצוענים לפני צילומי אופנה. מילאנו היא הבית של האופנה העכשווית ומביאה לידי ביטוי ריאלי את הפנטזיה הקרייאטיבית של כל מעצב ומעצב. בשבוע זה יתכן והסטודנטים יבצעו צילום והפקת אופנה.

*שבוע רביעי בפירנצה- אופנה מול אומנות
(הרחבה אופציונלית)
פירנצה הינה מרכז ליצירתיות, לקיומו של Made in Italy, ולביתם של מותגי היוקרה; גוצ'י, רוברטו קוואלי, פרגמו, ואמיליו פוצ'י. נבחן את קשר בין אומנות ואופנה בעיר זו המשלבת מורשת תרבות ואומנות אוניברסלית וטרנדים אשר צומחים בין קשרים אלה. נלמד על מותגי העל בתחום האביזרים כיצד האיכות, מלאכת היד, וההשפעות ההיסטוריות הפכו את פירנצה למרכז עולמי אופנתי. נבקר במוזיאונים, גלריות, ומרכזי אומנות.

* The Fashion & The Cities • full package • includes also flights or trains between London and Paris, and between Paris and Milan, and/or the train (one way) between Milan and Florence, and/or the flight between Milan and Miami (one-way flight) plus transfers to the city center. Flights are on fixed dates, on selected airlines and will be communicated at the time of the enrollment by the admission offices. The start of the course will be in London. The payment for the Fashion & The Cities fees must be done to Istituto Marangoni London (see above for details).

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל.
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560 info@marangoni.co.il .