קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

מדוע ללמוד במרנגוני

זה פשוט!
אנחנו בית הספר המוביל בעולם לאופנה ולמקצועות העיצוב בחמשת בירות העיצוב הגדולות והחשובות בעולם, מילאנו, פירנצה, פריז, לונדון ושנחאי. בנוסף מרנגוני הינו אחד מבתי הספר הבודדים לעיצוב בעולם שנותן תארים ראשונים ותארים שניים מאסטר למקצועות העיצוב. כאן עובדים המעצבים הגדולים כאן הטעם הוא בינלאומי וכאן אפשרויות העבודה הטובות ביותר.
מעצבי אופנה, סטייליסטים, מעצבי פנים, מעצבי גרפי, מומחי שיווק, פרסומאים, קנייני אופנה, עורכי מגזינים, אומנים ויוצרים הם המורים שלך; וכל זאת באיטליה אנגליה וצרפת הנושמות עיצוב אומנות סטייל ואופנה 365 יום בשנה.
מבין בוגרי מרנגוני המפורסמים ניתן לציין את מוסקינו ואת דומניקו דולצה החצי של דולצה ודבנה.

כ-80% מהמעצבים ואנשי המקצוע שעובדים בחברות האופנה המובילות Prada , Armani, Dolce & Gabbana ו Versace הינם בוגרי מרנגוני ובעצם מהווים הוכחה לכך שמרנגוני הינו מהמובילים בעולם בתחומו.

כשרונות מדברים איטלקית בכל מקום

למען האמת, בלונדון, בניו-יורק, בבייג'ינג ובמומביי, המונחים 'עיצוב אופנה', יחד עם 'בישול', הם מונחים נרדפים לסגנון איטלקי. התגית Made in Italy מעניקה זוהר מסויים, או מרמזת על ערך מסוים בכל עיצוב של מגוון מוצרים, סגנונות, עבודות אומן ובמקרים רבים, חוצים על פני סקטורים ודיסציפלינות.

מעל 4,500 סטודנטים מוכשרים מ-100 מדינות משתתפים בקורסים הרב-לשוניים. הם נהנים מרשת בוגרים חסרת מתחרים, מקור חשוב לקשרי עבודה, קח ותן תרבותי ופרוייקטים מעוררי השראה. רשת עולמית של שותפים ומשרדי נציגים מכוונים ומספקים מידע למועמדים פוטנציאלים, לגבי הקורסים הנגישים להם, בזמן הנכון, בכל מקום בעולם. הסטודנטים המוכשרים ביותר משתתפים באירועים בינלאומיים יוקרתיים בסוף התכנית האקדמית, 'תצוגת האופנה' ו'תצוגת התארים'.

בנוסף לבית הספר לאופנה במילאנו הוקם בית הספר היוקרתי לעיצוב של מרנגוני במילאנו המצוי בשותפות עם אגדה בתעשייה, המעצב ומאתר הטלאנטים היוצא דופן, הארכיטקט ומעצב הפנים Giulio Cappellini ומספק את הצעת הלימודים הטובה ביותר בתחומי עיצוב פנים, עיצוב מוצר ועיצוב ויזואלי. קפליני היה תמיד צופה קשוב בהתפתחות מגמות עיצוב והשווה את הפילוסופיה של החברה שלו אל זו של סטודנטים ומעצבים צעירים בעלי מגוון רקעים ותרבויות. לפיכך, ג'וליו קפליני, בהנאה רבה, ביחד עם צוות הקרייאטיב של החברה, החליט להשתתף בפיתוח של בית הספר לעיצוב מרנגוני, פרויקט מיוחד אשר מחבר בין תרבות התעשייה של מילאנו לבין פעילויות העיצוב של העיר.

קורסי הכנה

קורסים הנמשכים שנה אחת

קורסים של חצי שנה

תואר BA – קורסים הנמשכים שלוש שנים

קורסי הכנה לתכניות לתואר שני

תואר שני – מאסטר – קורסי תואר שני

למרנגוני מרכז מידע והרשמות בישראל בו השירות ניתן חינם לסטודנטים. במסגרת מרכז המידע תקבל את כל המידע והעזרה הדרושים על מנת ללמוד במרנגוני ועל מנת שההגעה לחו"ל ולבית הספר תהיה כמה שיותר רכה. בראש צוות ניהול מרכז המידע עומד ארז עובדיה, בוגר מרנגוני-מילאנו ומעצב אופנה בישראל, שיתרום לכל אחת ואחד מניסיונו בחו"ל כסטודנט ומעצב.

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל.
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560.

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים