קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

קמפוס מילאנו

שני קמפוסים במרנגוני מילאנו: קמפוס האופנה וקמפוס העיצוב

כאן נולד בית ספר מרנגוני בשנת 1935. למרנגוני שני קמפוסים במילאנו. קמפוס למסלולי האופנה וקמפוס למסלולי העיצוב.
בית הספר לאופנה: אנחנו נמצאים במרכז העיר ברח' Verri מס צעדים מרח' Monte Napoleone בלב האזור היוקרתי בעיר בו נמצאות כל חנויות המעצבים היוקרתיות ומשרדי העיצוב החשובים. מילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז האופנה הטעם והסטייל העולמי. במילאנו עובדים המעצבים הגדולים, כאן הטעם הוא בינלאומי, כאן נפגשים האנשים הנכונים וכאן אפשרויות העבודה הטובות ביותר.
בית הספר לעיצוב: ממוקם ברח' Cerva בלב העיר, באזור בו שוכנים מיטב מותגי העל האיטלקיים והבינלאומיים .מתחם זה שהינו לגמרי חדש יטפח את התחומים הכי אסטרטגיים בתחום העיצוב החל מעיצוב פנים, תעשייתי וגרפי. כאן הסטודנטים ימצאו את הגירויים והמיומנויות הדרושים על מנת להיות מעצבים מצטיינים ולהיות מסוגלים לעבוד במגוון רחב של סביבות אתגריות ומקצועיות.
הלימודים יהיו בשפה האנגלית, יתכן תרגום סימולטאני לאנגלית.

מסלולי בית הספר לאופנה ועיצוב במילאנו
מסלולים אינטנסיביים-חד שנתיים
מסלולים ראשיים 3 שנים
קורסי הכנה למסלולי המאסטר
מסלולי מאסטר

 

קורסי קייץ וחורף(3-4 שבועות)

 קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם :

מרכז המידע וההרשמות בישראל, טל: 03-6525560  info@marangoni.co.il
או מלאו את הטופס הבא:

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

מרכז המידע וההרשמות בישראל
לבחור את מסלול הלימודים הנכון זו תמיד משימה לא קלה. בית ספר מרנגוני מעניק חינם שירותי הכוונה מקצועיים לסטודנטים הפוטנציאליים ומספק להם את המידע הדרוש למסלולי עיצוב ולמסלולי אופנה.
במסגרת מרכז המידע תקבל את כל המידע והעזרה הדרושים על מנת ללמוד במרנגוני ועל מנת שההגעה לחו"ל ולבית הספר תהיה כמה שיותר. בראש צוות ניהול מרכז המידע עומד ארז עובדיה, בוגר מרנגוני במילאנו ומעצב אופנה בישראל ובאירופה וכיום הינו חלק מצוות המורים של מרנגוני, שיתרום לכל אחת ואחד מניסיונו בחו"ל כסטודנט ומעצב.

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה