קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

קמפוס מילאנו

שני קמפוסים במרנגוני מילאנו: קמפוס האופנה וקמפוס העיצוב

כאן נולד בית ספר מרנגוני בשנת 1935. למרנגוני שני קמפוסים במילאנו. קמפוס למסלולי האופנה וקמפוס למסלולי העיצוב.
בית הספר לאופנה: אנחנו נמצאים במרכז העיר ברח' Verri מס צעדים מרח' MonteNapoleone בלב האזור היוקרתי בעיר בו נמצאות כל חנויות המעצבים היוקרתיות ומשרדי העיצוב החשובים. מילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז האופנה הטעם והסטייל העולמי. במילאנו עובדים המעצבים הגדולים, כאן הטעם הוא בינלאומי, כאן נפגשים האנשים הנכונים וכאן אפשרויות העבודה הטובות ביותר.
בית הספר לעיצוב: ממוקם ברח' Cerva בלב העיר, באיזור בו שוכנים מיטב מותגי העל האיטלקיים והבינלאומיים .מתחם זה שהינו לגמרי חדש יטפח את התחומים הכי אסטרטגיים בתחום העיצוב החל מעיצוב פנים, תעשייתי וגרפי. כאן הסטודנטים ימצאו את הגירויים והמיומנויות הדרושים על מנת להיות מעצבים מצטיינים ולהיות מסוגלים לעבוד במגוון רחב של סביבות אתגריות ומקצועיות.
הלימודים יהיו בשפה האנגלית, יתכן תרגום סימולטאני לאנגלית.

מסלולי בית הספר לאופנה ועיצוב במילאנו
מסלולים אינטנסיביים-חד שנתיים
מסלולים ראשיים 3 שנים
קורסי הכנה למסלולי המאסטר
מסלולי מאסטר

 

קורסי קייץ וחורף(3-4 שבועות)

 קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם :

מרכז מידע ישראל, טל: 03-6525560  info@marangoni.co.il
או מלאו את הטופס הבא:

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

מרכז המידע בישראל
לבחור את מסלול הלימודים הנכון זו תמיד משימה לא קלה. בית ספר מרנגוני מעניק חינם שירותי הכוונה מקצועיים לסטודנטים הפוטנציאליים ומספק להם את המידע הדרוש למסלולי עיצוב ולמסלולי אופנה.
במסגרת מרכז המידע תקבל את כל המידע והעזרה הדרושים על מנת ללמוד במרנגוני ועל מנת שההגעה לחו"ל ולבית הספר תהיה כמה שיותר. בראש צוות ניהול מרכז המידע עומד ארז עובדיה, בוגר מרנגוני במילאנו ומעצב אופנה בישראל ובאירופה וכיום הינו חלק מצוות המורים של מרנגוני, שיתרום לכל אחת ואחד מניסיונו בחו"ל כסטודנט ומעצב.

איטליה כמודל הערצה
מה עוד אפשר לספר על איטליה שעדיין לא סופר? נראה כי מדינה זו מציעה לנו לא רק את הפיצה, הפסטה, ואתרי תיירות מדהימים, אלא שהיא גם קורצת ללא מעט צעירים מרחבי העולם שרוצים ללמוד עיצוב באחת הערים המדהימות של ארץ המגף. לימודי עיצוב במילאנו למשל, מושכים אליהם לא מעט ישראלים מדי שנה מאחר ומדובר בעיר עם מוסדות לימוד מרשימים ברמה גבוהה. אין ספק שאם אנו מדברים על אופנה איטלקית או על מוצרים רבים שמיוצרים באיטליה, הרי שאנו רואים כיצד הם זוכים למחמאות רבות ברחבי העולם, וזאת במיוחד בזכות העיצוב של מכוניות, בגדים, מוצרי חשמל ועוד. לכן בתי ספר פרטיים במילאנו ומוסדות לימוד מגוונים יותר, מאפשרים לישראלי הצעיר ליהנות ממעבדות מתקדמות, ממחשבים חכמים ומסדנאות מצוינות.

ההתמחות המרשימה של מילאנו
חשוב מאוד לציין כי לכל עיר יש התמחות מסוימת שאותה היא מציגה לאלו שמגיעים ללמוד לימודי עיצוב. יש כאלו שבוחרים דווקא בטורינו כדי ללמוד כיצד לעצב מכוניות למשל, ולעומתם אלו שרוצים להתמחות בצורה מדוקדקת יותר בעיצוב של כלי בית, רהיטים וכיו' יבחרו במסלול של לימודי עיצוב במילאנו ויראו כיצד הם זוכים לאפשרות אמיתית ומרשימה ביותר של רכישת ידע איכותי רב. נקודה זו עומדת בפני כל מי שמעוניין להגיע למקום הנכון כדי להכיר עולם שלם של עיצוב בתחום שהוא אוהב. כך, לימודי עיצוב במילאנו יוכלו לספק בצורה מושלמת כל סטודנט ישראלי, וכך לימודים אלה גם יוכלו ליצור הזדמנות אמיתית לקריירה מבטיחה. אחרי הכול, הרציניים שבינינו מוכנים להשקיע בלימודים בחו"ל רק כדי לעשות צעד חשוב בחיים ולהתפרנס מכך בצורה מרשימה.

חשוב להכיר את השפה
כל מדינה וכל עיר יכולים להציג אתגרים שונים למי שמגיע ללמוד בהן. כך אנו יכולים לראות כיצד לימודי עיצוב במילאנו יהיו מאתגרים לא רק בשל הרמה הגבוהה של בתי הספר השונים, אלא גם בכל הקשור לשפה. יש לקחת בחשבון שאם הלימודים הם בשפה האיטלקית, הרי שיש להתמקד ברכישת השפה. טיפ חשוב שנותנים אלו שכבר למדו במילאנו הוא זה שמראה כיצד מעבר לקורס רציני שבו לומדים גם את השפה המקצועית, כדאי להסתובב בתחילת הדרך כמה שיותר בעיר שבה לומדים. כך נחשפים גם לתרבות ומכירים את השפה בצורה רחבה יותר. מאחר והדבר גם עוזר להכיר חברים חדשים, הרי שמדובר בעוד נקודת זכות של לימודים במקום מדהים כמו העיר מילאנו.

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים