קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

תקשורת בעולם האופנה וניו מדיה 3 שנים

קמפוסים: מילאנו, לונדון
תחילת לימודים: אוקטובר
משך לימודים: 3 שנים
שפת לימוד: מילאנו- אנגלית(יתכן תרגום סימולטאני), לונדון- אנגלית.
תנאי קבלה: תעודת בגרות וראיון אישי במרכז המידע בישראל. אין צורך בידע מוקדם.
מחיר לכל שנת לימודים: בהמשך העמוד

מטרתה של תוכנית הלימודים בתקשורת אופנה וניו מדיה האורכת כשלוש שנים הינה לאמן אנשי מקצוע ל'תקשר' אופנה ויוקרה דרך המדיה הקיימת והמדיה החדשה ולתת מענה לדרישות החדשות של האופנה העולמית. במהלך שלושת שנות הלימודים נבחן את יסודות תקשורת האופנה על ידי בחינות היסטוריות ומסורתיות. לאחר מכן, נבצע סקירה עדכנית יותר של הקסם השובה של אופנה ויוקרה בקטעי וידאו, אתרי האינטרנט ובאמצעות רשתות חברתיות.

היכולת להעביר רגשות דרך השימוש בתמונות הינה הבסיס למיומנות של תקשורת אופנה. המשתתפים בתוכנית יוכשרו על מנת להכינם לתעשייה שבה שפה חזותית הינה המפתח. תשומת לב רבה תיושם על פיתוח יכולת סינון רעיונות תוך שימוש כלי התבוננות וסמיוטיקה חברתית. מספר מחקרים אשר יוצגו בתוכנית יסייעו לסטודנטים להעמיק את הבנתם בנוגע לנושאים הנלמדים בקורס במטרה לספק להם את הכלים הנדרשים על מנת "לתקשר" את ערכי המותג, מעצבי האופנה, הקולקציה ואת עולם הערכים עם סגנון ייחודי. הקורס גם יאפשר לאנשי מקצוע עתידיים להשתמש בכל הצורות החדשות של התקשורת החזותית אשר כוללות וידאו ומדיה חדשה וזאת מבלי לאבד את המיקוד החיוני שמגיע מההקפדה של מאמרי מערכת קונבנציונאליים.

אנשי המקצוע בתקשורת האופנה המקצועית הם אלו שמשתתפים בהגדרתם והפצתם של מגמות האופנה כרעיונות מעוררי השראה אשר משתקפים לא רק בבגדים אלא גם בעולם של מוצרי הטקסטיל והאביזרים. הנרטיב שלהם עומד כחלק מניתוח מקיף של סגנון אשר מתחבר למגמות באומנות, קולנוע, מוזיקה, עיצוב ושיווק. הם יודעים כיצד למצוא את הזמן, הדרכים והצורות ליצירת ה"באז" ההכרחי ליצירת הגדלת מודעות למותג, ליירוט צרכים אסתטיים תוך כיבוד תדמית המותג ואת מגבלות התקציב שהוקצה. בקיצור, תקשורת האופנה המקצועית היא זאת שמשלבת קשיחות ניהולית עם יצירתיות. בעולם העכשווי שבו אופנה הינה בכל מקום והמידע מציף אותנו הצלחתו של מותג לא יכולה להגיע ללא ניהול יעיל של תקשורת. המדיה החדשה והתקשורת המקצועית הינן המפתח של העתיד. באמצעות תובנות והיכולת להציג ולהעביר לקהל הלקוחות אשר להוט לחידושים אנשי מקצוע אלו יכולים לקבוע את הצלחתה של חברה, עיתון ומותג על ידי שימת דגש על המיתוג.

תוצאות הלמידה:
ניתוח והערכה של אסטרטגיות ויישום טקטיקות בתקשורת אופנה מסורתית וחדשה באמצעות ארגונים שונים על מנת לקדם מוצרים, שירותים וחוויות ברמות השונות של השוק.
ניתוח עקרונות של תיאוריות תקשורת והערכה כיצד עקרונות אלו חלים על פיתוח של מסעות פרסום של מוצרי אופנה ויוקרה.
עיצוב ופיתוח אסטרטגיות קידום תקשורת, עם דגש על מדיה חדשה, אשר לוקחות בחשבון את ארגוני היעד והמיצוב התחרותי הכולל שלהם.
ניתוח הופעת מערכות תקשורת חדשות והשפעתן על אסטרטגיות קידום המכירות של ארגונים בתעשיית האופנה.
ניתוח סמנטיקות אשר באות לידי ביטוי בעיתונות, פרסום וביחסי ציבור של סחורות של ארגוני אופנה ומוצרי יוקרה על מנת לפתח תוכן אשר ישמש בפיתוח מחקר אישי. חקר הנושא והרחבה של איכות הכתיבה עבור מדיית האופנה החדשה.

תוכנית הלימודים:
שנה 1
כתיבת אופנה
מאמרי מערכת
בניית תמונה ועריכתה בכתבה
היסטוריית האומנות ואופנה

שנה 2
תקשורת אופנה 1
כתבות ארט
עריכת וידאו
עיצוב ונקודת מבט תרבותית

שנה 3
תקשורת אופנה 2
ניהול יחסי ציבור דיגיטליים/און ליין
אפליקציות חדשות- אינטגרם וכו'
מחקר תיאוריות וניסיון בפועל

הזדמנויות:
אנשי מקצוע בתחום תקשורת האופנה משתמשים בכלים של פרסום וקידום מותג על מנת לשקף ולייצג את דמותו של המותג. הם מומחי תקשורת אשר משתמשים ביחסי הציבור שלהם על מנת למקם בצורה הטובה ביותר חברות אופנה בענף. אנשי מקצוע אלה יכולים לעבוד באופן עצמאי כפרילנסרים או לתאם צוות החברות אופנה. כמו כן, הם יכולים לעבוד במערכות המסורתיות של תקשורת האופנה או בתחום המתפתח של המדיות החדשות.

מחירים לשנת לימודים:

קמפוס לונדון – תואר ראשון
דרכון אירופאי 16,600 פאונד לשנה.
דרכון אחר 19,800 פאונד לשנה.
תוספת של 8,750 פאונד לשנת סנדוויץ'.

קמפוס מילאנו/פירנצה – דיפלומה
דרכון אירופאי 20,700 יורו לשנה.
דרכון אחר 23,800 יורו לשנה.
ניתן ללמוד שנה ראשונה במילאנו/פירנצה לעבור לשנה שנייה בפריז/לונדון ולזכות בתואר ראשון.

לשאר מסלולי בית הספר לאופנה

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם:
לפרטים נוספים מרכז ההרשמות ישראל
03-6525560 info@marangoni.co.il