קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

קמפוס פריז

מסלולים חצי שנתיים – 20 שבועות

מסלולים אינטנסיביים – חד שנתיים

מסלולים ראשיים 3-4 שנים

קורס הכנה למאסטר ללימודי אופנה וניהול

מסלולים לתואר שני(15 חודשים)

קורסי קיץ וחורף(3 שבועות)

קורסי שפה(חודש)

מרכז המידע בישראל
לבחור את מסלול הלימודים הנכון זו תמיד משימה לא קלה. בית ספר מרנגוני מעניק חינם שירותי הכוונה מקצועיים לסטודנטים הפוטנציאליים ומספק להם את המידע הדרוש למסלולי עיצוב ולמסלולי אופנה. במסגרת מרכז המידע תקבל את כל המידע והעזרה הדרושים על מנת ללמוד במרנגוני ועל מנת שההגעה לחו"ל ולבית הספר תהיה כמה שיותר רכה. בראש צוות ניהול מרכז המידע עומד ארז עובדיה, בוגר מרנגוני במילאנו ומעצב אופנה בישראל ובאירופה וכיום הינו חלק מצוות המורים של מרנגוני, שיתרום לכל אחת ואחד מניסיונו בחו"ל כסטודנט ומעצב.

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם :

מרכז מידע ישראל,  טל : 03-6525560   info@marangoni.co.il
או מלאו את הטופס הבא:

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

ההשראה של העיר היפה בעולם
לא נחדש שום דבר אם נגיד שיש רבים שחושבים כי פריז בירת צרפת היא העיר היפה בעולם. אך נראה כי בכל זאת המשיכה הרבה של פריז מביאה אליה לא רק תיירים אלא גם כאלו שמעוניינים ללמוד עיצוב באחד מבתי הספר האיכותיים הרבים שבה. אפשר בהחלט להגיד שהאפשרויות של לימודי עיצוב בפריז מציגות אלמנטים חיוביים גם בזכות יופייה של העיר וגם בזכות אופייה המיוחד. יש רבים שאומרים כי פריז היא לא פחות מאשר בירה היסטורית של האופנה העילית. לכן אם מדובר במקום שבו נולדה האופנה לפני מאות שנים, ואם מדובר על עיר שמהווה מרכז עולמי לטרנדים חדשניים של עיצוב פנים ושל היבטי עיצוב רבים אחרים, הרי שכל אחד ישמח להגיע וללמוד בה. בנוסף לכך, פריז גם מעניקה בקלות רבה השראה ללא מעט מעצבים, כך שמדובר ביתרון נוסף.

להתחכך עם סטודנטים מהעולם כולו
מדהים לראות כיצד בכל יום של השנה פריז עמוסה לא רק בתיירים שמגיעים מלא מעט מדינות בעולם. עיר זו מרכזת גם המון סטודנטים מתחומים שונים שנהנים לא רק מרמת לימוד גבוהה וממרצים בינלאומיים מוכשרים ביותר, אלא גם מחיי חברה תוססים מאוד. זאת בזכות סטודנטים שבחרו מסלול של לימודי עיצוב בפריז וכעת מכירים אחד את השני במגוון מוסדות לימוד ובילוי. מי שמעוניין לחשוב ברצינות קדימה יכול לראות כיצד הוא לא רק לומד במקום מדהים אלא שהוא גם מכיר חברים חדשים, ולא פחות חשוב, לימודי עיצוב בפריז מאפשרים לו ליצור קשרים חשובים. כשרוב הסטודנטים מרוכזים בעיר הבירה של צרפת, וכשמוסדות הלימוד בפריז הם ברמה גבוהה כל כך, הרי שניתן להבין בקלות עד כמה נמצאת כל התשתית הנדרשת לנקודת פתיחה חזקה בקריירה.

בדיקת המקום שמעניין אתכם
אם רוצים לראות בצורה בטוחה כיצד תואר שנרכש בפריז הוא כזה שמאפשר להתחיל את הקריירה ברגל ימין, הרי שחשוב לערוך מספר בדיקות חשובות. בראש ובראשונה יש לראות את התנאים להכרה בתואר שהתקבל. כך ניתן להיות בטוחים לגבי הכרה לצורך בלימודי המשך, הכרה לקביעת שכר ודירוג בשירות הציבורי ובשירות המדינה, וגם זכאות לגשת לבחינות הרישוי בישראל. עוד נקודות חשובות שיכולות להשפיע על בחירת מוסד הלימודים ועל ההצלחה של ההחלטה לגבי לימודי עיצוב בפריז, הן אלה שמתייחסות לגודל מוסד הלימודים, להיותו של מוסד הלימודים עירוני או כפרי, ולשירותים הנוספים שיכול להציע מוסד איכותי. כך מבינים הסטודנטים לעתיד כי הם מגיעים למקום שבו יוכלו למצות את כל כישוריהם ולזכות לכל תמיכה שלה הם נזקקים במהלך הלימודים.

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים