קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

אוניברסיטאות בחו"ל

אוניברסיטאות בחו"ל

כיום כמעט כולנו בוחרים ללמוד ורוצים לקבל מקצוע לחיים. רבים מאתנו אינם לוקחים בחשבון שיש אוניברסיטאות בחו"ל שיכולות להציע לסטודנט הישראלי השכלה גבוהה יותר, מקצועיות, יכולת להסתכל על התחום בצורה גלובלית עולמית וכמובן בסוף הלימודים אפשרויות תעסוקה מהטובות בעולם.
אוניברסיטאות בארץ מציעות לכל דורש כמעט את כל המקצועות, החל מכלכלה, ראיית חשבון ועד רפואה ובעצם אין הבדל בין אוניברסיטה אחת לשנייה בתכני הלימוד או באפשרויות התעסוקה עם סיומן.
אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לשים לב הוא האם האוניברסיטה מתמחה בתחום מסוים וספציפי, האם האוניברסיטה שמה את גודל הכיתה בסדר העדיפות שלה והאם תוכניות הלימודים מעודכנות לימינו.

יש נטייה לבחון אוניברסיטאות בחו"ל בעיקר על ידי סטודנטים שאינם מתקבלים בישראל או לכאלה שמבינים שלאוניברסיטאות בחו"ל יש יתרונות עצומים ביחס לאוניברסיטאות בארץ.
כמעט בכל מדינה ניתן ללמוד את אותן מקצועות וכמות האוניברסיטאות היא גדולה מאוד. בעיקר אוניברסיטאות מחו"ל שנהנות מסטודנטים מכל העולם משקיעות המון בסטודנט עצמו, בתוכניות לימודים מעודכנות וחדשניות וכן יש עזרה משמעותית לסטודנט מחו"ל שבעצם היותו בכיתה הינה משווק אמין לאוניברסיטה עצמה.

אוניברסיטאות בחו"ל יש במספרים גדולים, עלינו להבין מה האוניברסיטה מלמדת במדויק, האם יש בה כמות נכבדת לזרים, מהי שפת הלימוד בה, עלינו לשוחח עם סטודנטים שלומדים בה ועם כאלה שסיימו את הלימודים. בדיקה זו תיתן לנו מבט פנימי ואמיתי על מצבה של האוניברסיטה בתחום הספציפי בה אנו רוצים ללמוד מול אוניברסיטאות בחו"ל אחרות ואף כאלה בארץ.

בכדי לדעת היכן ללמוד בחו"ל ניתן לפנות לכל שגרירות של אותה המדינה בישראל אשר לה משרד תרבות אשר יכול לתת מידע אודות אוניברסיטאות בחו"ל בכל קטגוריה ותקציב.
הבדל משמעותי בסוג האוניברסיטאות בארץ לבין אוניברסיטאות בחו"ל נעוץ בעובדה שבחו"ל יש המון אוניברסיטאות פרטיות. היתרון באוניברסיטאות אלה נעוץ בעובדה שאיכות הלימודים גבוהה יותר, יחס מורה תלמיד מצוין, איכות המורים גבוהה מהסיבה שאוניברסיטה פרטית יכולה לשלם למרצים ואנשי המקצוע הטובים ביותר שבדרך כלל גם עובדים בתחום במשך השבוע ומפנים מזמנם העמוס על מנת להעביר את הידע שלהם למקצוענים החדשים.
אוניברסיטאות בחו"ל, לדוגמא בתחום העיצוב והאופנה מהטובות בעולם תמצאו באיטליה. אוניברסיטת מרנגוני שמתמחה בתחום פותחת אפשרויות ללמוד עיצוב לא רק באיטליה אלא גם בפריז ובלונדון ועדיין לשמור על ייחודה כאוניברסיטת Made in Italy. כך שבבואנו לבחון את האפשרויות יש לבחון מספר אספקטים מרכזיים ולנתחם בהתאם לצרכים שלנו ולתקציב שלנו.
רוצה להתייעץ איתנו לגבי לימודים בחו״ל, במגוון מסלולי תעודה, תואר ראשון ושני במקצועות העיצוב ואופנה?
צרו קשר איתנו עוד היום ונשמח להגשים לך את החלום 03-6525560