קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודים בחו"ל

לימודים בחו"ל
יש לנו מדינה מדהימה, אנשים מוכשרים, חכמים, יצירתיים ובעלי תחומי עניין רחבים מאוד. יחד עם זאת גם אנשים חכמים יודעים שכאשר מדובר על לימודים גבוהים, מקצועיים וממוקדים האופציה המועדפת היא לימודים בחו״ל.

הסיבות הן רבות, ישראל היא מדינה מובילה בתחומים רבים: בטכנולוגיה, ​בפיתוחים ​בתחום החקלאות, מים ורפואה​. יחד עם זאת בתחום העיצוב הכל כך רחב אנחנו נשארים מאחורה. אם אתה אוהב אופנה ועיצוב בכל גווניהם וחושב על לימודים בחו״ל, הנה שלוש סיבות עיקריות מדוע בתחומים אלו מדינות מובילות כמו איטליה, צרפת ואנגליה הם האופציה המומלצת.

הסיבה הראשונה היא ההיסטוריה והתעשייה במדינות אלה שהן השחקניות המשפיעות בהיסטוריה של עולם העיצוב, שם הכל התחיל ומשם מתחילים כל הטרנדים. תעשייה שלמה שנושמת עיצוב, אופנה ואסתטיקה עוד מתקופת ההיסטוריה העתיקה פועלת באירופה. במדינות כמו איטליה, צרפת ואנגליה נמצאות חברות העיצוב הגדולות, יצרני הטקסטיל היוקרתיים, מותגי האופנה המובילים, חברות מיתוג וגרפיקה מהטובות בעולם. לימודים בחו״ל ובמדינות האלו בפרט, מזמינים אותך להיות חלק פעיל בתעשייה אמיתית ופועלת.

הסיבה השנייה היא שבאירופה מתקיימים כל התערוכות והאירועים החשובים בעולם העיצוב. הפקות ענק מדהימות הקשורות לעולם העיצוב, פנים, תעשייתי, אופנה ועוד הרבה. בנוסף ישנן תערוכות של אמנים ומעצבים, המתחדשות ומתחלפות כל הזמן, שרק יוסיפו נקודות חשובות להכשרה המקצועית בזכות לימודים בחו״ל. למה להסתפק רק בכיתת לימוד אם אפשר בנוסף לנשום את האווירה ואת כל הידע במרחק נסיעת רכבת?

סיבה נוספת, לימודים בחו״ל באוניברסיטאות ומכללות מובילות במדינות אלו, מציעות תחומי לימודים אקדמיים ומקצועיים, עם מוסדות לימודים מהוותיקים והיוקרתיים בעולם כמו בית הספר לאופנה ועיצוב ​מרנגוני ​עם קמפוסים במילאנו, פירנצה, פריז, לונדון ושנחאי. האוניברסיטאות והמכללות כוללות בתוכן מגוון רחב של קורסים, תארים ראשונים, תארים שניים והכשרות מקצועיות, קצרות וארוכות, מה שמאפשר בסופו של דבר למוסדות להיות הרבה יותר ממוקדים בתחום לימודים ספציפי, ללמד מקצוע ולא לימודים גנריים, מיושנים וכלליים מידי. כל ההיצע הזה מתקיים בערים השונות של אירופה, כל אחת עם היופי והמומחיות שלה. לימודים בחו״ל הם חוויה מעשירה ומקדמת לחיים, מה שנשאר הוא רק לבחור באיזה עיר ומה באמת​ מעניין אותך ללמוד.

רוצה להתייעץ איתנו לגבי לימודים בחו״ל, ב​מגוון מסלולי תעודה, תואר ראשון ושני במקצועות העיצוב ואופנה?
צרו קשר איתנו עוד היום ונשמח להגשים לך את החלום 03-6525560