קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי עיצוב תעשייתי / מוצר 3 שנים

לימודי עיצוב תעשייתי/עיצוב מוצר-3 שנים

קמפוס: מילאנו
תחילת לימודים: אוקטובר
משך לימודים: 3 שנים לתואר ראשון.
שפת לימוד: אנגלית
תנאי קבלה: תעודת בגרות, תיק עבודות וראיון אישי במרכז המידע בישראל. אין צורך בידע מוקדם.
מחיר לשנת לימודים: דרכון אירופאי מסלול באנגלית 17,935 יורו לשנה.
דרכון אחר מסלול באנגלית 19,495 יורו לשנה.

"היום עיצוב מוצר משמעותו קרייאטיביות, מחקר ומיתוג. הכול ביחד".
כדי להיות מעצב טוב דרושים הרבה סבלנות, גישה פתוחה ורגישות אסטטית גבוהה מאוד המשולבים עם גישה פרקטית מוצקה, זאת משום שהעיצוב הוא תורה שעוסקת בבעיות ומציאת הפתרון להן.

מטרת מסלול התואר הראשון בעיצוב המוצר הנמשך 3 שנים (החל מהשנה השנייה ניתן להתמחות בעיצוב רהיטים) היא לרתום ולטפח את הכשרון היצירתי של הסטודנטים בתחומי העיצוב, פיתוח רעיונות בתלת מימד והצגת רעיונות עיצוביים. בסוף המסלול יהיו למשתתפים ידע מושלם בכל התהליך הקרייאטיבי וההטמעה של רעיונות לייצור תעשייתי. הם יוכלו לנהל תהליך קריאטיבי במחקר, אבי טיפוס ויצור אשר מביאים ללידתו של מוצר חדש. דרך יצירת אב טיפוס הסטודנטים ילמדו את מערכת היחסים בין צורה, פרופורציות ומידות מול הזהות הויזואלית של המותג. המשתתפים במסלול ילמדו לפתח פרוייקט גרפי בתלת מימד והצגת המוצר הסופי כאשר נלקחת בחשבון המטרה והמגבלות של השוק בו פועלים. הבסיס לפיתוח רעיונות קרייאטיביים וייצורם הוא המחקר המקדים, כאשר מעצבים תעשיתיים חייבים להיות מקצוענים בניהול כל שלב ושלב בפרוייקט מכיון שהם הופכים יותר ויותר מורכבים והשווקים יותר קריטיים ומסובכים, מריהוט, לשעונים, ממוצרי חשמל ביתיים ועד למוצרי תאורה והייטק. מסיבה זו מעצבים צריכים לדעת כיצד להתנהל בצורה מקצועית בסביבה מורכבת בכל שלב ושלב של הפרוייקט. מעצבי המוצר של היום אינם יכולים לקרוא לעצמם בצורה פשוטה 'מעצבים' אלא גם 'מנהלי עיצוב' כיון שהתפקיד שלהם הוא קריטי לאירגון ולהשלמת כל היבטיי הייצור.
לימודי עיצוב תעשייתי במסלול זה מקנה לתלמידים את היכולות ההכרחיות לתכנון ולעיצוב מוצרים תוך היכרות מעמיקה של המותג. תשומת הלב, לפיכך, אינה מופנית בלבד לחפץ עצמו, אלא לפילוסופית השיווק שנמצאת בבסיס היצירה שלו. המסלול במילאנו יהיה בשפה האנגלית.
מצוינות בעיצוב משמעה לימוד השווקים והמגמות הקיימים תוך הכרת מורשת העבר, הבנת אנשים וההקשרים התרבותיים השונים בהם הם חיים, זאת כדי להתאים את המוצר ליעדו הסופי, על כל זאת שמה דגש תוכנית הלימודים על היבטיה השונים במטרה להפוך אותך למעצב מן השורה הראשונה.
מרנגוני שהינו אחד מהטובים בעולם ללימודי עיצוב תעשייתי מעסיק מורים שהינם מעצבים תעשיתיים מהשורה הראשונה בתחום, בכיתות קטנות בנות מקסימום 20 תלמידים ומטרתו הינה החדרת המעצבים הצעירים לעולם העבודה תוך דגש על פרקטיות וחדשנות שתביא את הסטודנטים למצב בו יוכלו להוביל את התחום בעתיד. הסטודנטים ילמדו על החומרים הקיימים ואלה החדשניים ביותר, תהליכי עיצוב, יצור וכו'. בבית הספר יוכלו לייצר אבי טיפוס במדפסות תלת מימד החדשניות בעולם במעבדות בית הספר. בסוף הלימודים הסטודנטים יוכלו לעצב כמעט כל מוצר שקיים החל מהקטן ביותר עד למכוניות או עצמים יותר גדולים. כחלק ממסלול התואר הראשון התלמידים יצאו ל 6 שבועות סטאג'.

בוגרי עיצוב תעשייתי נהנים מהשתתפות בתערוכת העיצוב העולמית במילאנו Salone del mobile, בה מוצגים עיצוביהם החדשים אל מול כל עולם העיצוב וכן הסטודנטים משתתפים בתחרויות בינלאומיות. סטודנטים שלנו ניצחו בתחרות של חברת מרצדס העולמית.

מסלול תואר ראשון ללימודי עיצוב תעשייתי ועיצוב המוצר במילאנו יועבר בשפה האנגלית יתכנו שיעורים עם תרגום סימולטאני. לימודי עיצוב תעשייתי עיצוב מוצר באיטליה יפתחו בפניך אפשרות להגשים את החלום לקריירה מזהירה ומרתקת ומרנגוני שהינו בית ספר לעיצוב תעשייתי מהמובילים בעולם הוא המקום להתחיל בהגשמתו.

מרנגוני בשונה ממוסדות לימוד רבים מקושר ברמה היומיומית עם מעצבים וחברות יוקרה בתעשייה ותוך כדי הלימודים מבוצעים פרויקטים אמיתיים כאשר בסוף התהליך חלק מהסטודנטים מועסקים בחברות אלה. לדוגמא  מעצב העל האיטלקי ג'יוליו קפליני שעיצב את פנים בית ספר לעיצוב מרנגוני במילאנו שפועל בשיתוף פעולה מלא עם סטודנטים של מרנגוני בפרוייקטים רבים  http://cappellini.it/it/designer/giulio-cappellini, חברת היוקרה www.ipe.it Visionnaire ו- Flaminia חברת העל למוצרי סניטריה http://www.ceramicaflaminia.it/en ובית האופנה האיטלקי Versace.

עיקרי תוכנית הלימוד
Technical drawing & rendering CAD
The product design process
Product analysis
Product branding
Industry project work in collaboration with companies
The history and culture of product design
Design methodology & development
Industrialisation of the creative process
Final project and portfolio creation
Creative research practice and theory
מקצועות אפשריים
• Product development manager
• Product designer
• Graphic/visual designer
• Art director
• System designer
• Concept designer

לפרטים נוספים מרכז מידע ישראל 03-6525560 info@marangoni.co.il

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

Please leave this field empty.

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים