קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

אילי כהן

אילי כהן סטודנטית לתואר שני בניהול מותגי אופנה במרנגוני לונדון.

"לקראת סוף התואר הראשון שלי בכלכלה הבנתי שאני רוצה להירשם לתואר שני בתחום יותר יצירתי שייתן לי הזדמנות ליצור אבל גם שישלב את עולם העסקים. לאחר פגישת היכרות עם ארז, החלטתי להירשם לתואר שני בניהול מותגי יוקרה במרנגוני לונדון. בכל שנה נפתחות מספר תחרויות מלגה לאוניברסיטה בשיתוף בתי האופנה הגדולים בעולם. החלטתי להירשם לתחרות שערכה האוניברסיטה יחד עם Balmain Paris ויצרתי עבורם אסטרטגיית שיווק דיגיטלית חדשה בשם Balmain Paris Music איתה זכיתי במלגה!
בתואר זכיתי להכיר אנשים מכל העולם וללמוד אצל מורים מדהימים! כל מורה בעל ניסיון עשיר בתחומו- שיווק, מיתוג, פיננסים ומחקר אקדמי. ניתנה לי האפשרות ליצור פרויקטים עבור מותגי על ואף להיפגש עם נציגי המותגים ולשתף אותם ברעיונות שלי. במהלך הלימודים הייתה לי את ההזדמנות ליצור פרויקט עבור בית האופנה האיטלקי Tod’s בו יצרתי אסטרטגיית שיווק חדשה למותג הכוללת שיווק דיגיטלי ואירועי יח״צ. כמו כן, ניתנה לי האפשרות לעבוד על אסטרטגיית מיתוג חדשה לבית האופנה הצרפתי YSL.
בנוסף לכך, הקמפוס עצמו יפיפה ומזמין מאוד, וכל צוות בית הספר תומך ועוזר בכל שאלה ובקשה שיש לסטודנטים. כסטודנט במרנגוני אתה נחשף ונפגש עם תחומים שונים גם מעבר לנושא אותו אתה לומד וזוכה להיפגש עם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה של עולם האופנה. החיים בלונדון מדהימים ומלאים בהזדמנויות ללמוד ולהתפתח בתחום. ממליצה בחום!"
רוצים לשוחח עם אילי?
צרו קשר עם מרנגוני ישראל 03-6525560