קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

אירית חדד

אירית חדד בוגרת מסלול המאסטר בקניינות אופנה במילאנו מספרת על המעבר למילאנו, הלימודים במרנגוני ותחילת דרכה בעולם האופנה.

"מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי לעבוד בתחום האופנה אבל מאיפה מתחילים?
לאחר מחקר באינטרנט מצאתי את ארז ממרנגוני שסיפר לי על מגוון המסלולים במרנגוני באירופה והחלטתי שתואר המאסטר בקניינות אופנה הכי הכי מתאים לי – והתחלתי לפנטז על להתקבל אליו. כדי שיהיה לי בסיס טוב התחלתי בתואר ראשון בארץ בכלכלה ומנהל עסקים – כיום כשאני כבר עובדת בתחום אני מודה על כך!
לקראת סוף התואר הראשון נפתחה תחרות רק לישראל דרך מרכז ההרשמות הישראלי של מרנגוני לקבלת מלגה, כמובן שנרשמתי וכחודשיים לאחר מכן קיבלתי טלפון מארז מנהל מרכז ההרשמות, שזכיתי וכמעט הפסקתי לנשום! סוף סוף החלום מתגשם! עברתי כעבור חודשיים למילאנו עם בעלי המהמם והתומך שבכל הזמן הזה דאג שאוכל להיות מרוכזת במאה אחוז בלימודים!
ואז התחילה השנה הטובה בחיי עד כה ללא ספק. ללמוד במרנגוני לא דומה לשום דבר שחוויתי בעבר.
שיחת פתיחת שנה הייתה עם נציגים מדולצ'ה וגבאנה וקרטייה, בטקס הסיום נאם מנכ"ל בלמיין, הרצאות אורח של עורך ווג איטליה והמגייס של קבוצת קרינג, פרויקט כיתתי בשיתוף עם מוסקינו וכמובן שיעורים עם טובי המרצים. הדבר הכי כיף הוא שפתאום אתה מוקף באנשים שמתעניינים חולמים ונושמים אופנה כמוך!!
השנה טסה לי – חברים מכל העולם, תצוגות אופנה, פרויקטים, מבחנים ומלא מלא טיולים ואוכל איטלקי.
הדבר המדהים במרנגוני הוא שלקראת סוף השנה בית הספר אירגן ימי קריירה בהם הגיעו נציגים מכל החברות הגדולות, מזארה ועד לואי ויטון לראיין אותנו הסטודנטים. לאחר כמה ראיונות ב DSquared, Bally ועוד, התקבלתי לעבוד בחברת Bally (ויש להם אפילו 2 חנויות בארץ) והחוויה פשוט מושלמת. מרנגוני אפילו דאג לעזור לי עם הוויזה כדי שאוכל להישאר ולסיים את ההתמחות. עם חזרתי לארץ מצאתי מיד עבודה כמנהלת מוצר בישראל עבור המותגים טומי הילפיגר ילדים, קלווין קליין ילדים, פומה בוגרים וילדים, בקבוצת אירני (פקטורי 54) וכיום כקניינית בטרמינל איקס.
טיפ קטן שאוכל לתת למתלבטים, אל תוותרו לעצמכם ורוצו להגשים את החלומות שלכם כי אף פעם זה לא מאוחר!!"

רוצים לשוחח עם אירית?
צרו קשר עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל 03-6525560