קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

ארז עובדיה

ארז עובדיה סיים לימודיו בבית ספר מרנגוני במילאנו בשנת 2000 וכיום הוא הבעלים של בית אופנה לעיצוב שמלות כלה וערב הנושא את שמו וכן מנהל את מרכז המידע וההרשמות של בית ספר מרנגוני בישראל. כיום ארז מרצה בכיר במרנגוני באירופה ומלמד את המעצבים הצעירים עיצוב אופנה.
איך התקבלה ההחלטה ללמוד עיצוב אופנה?
"האמת שהייתי רשום ללימודי חשבונאות בירושלים והחלטתי ללכת עם הלב ולא עם הזרם. החלטתי שאם אני רוצה להגשים חלום בתחום העיצוב אני צריך ללמוד במקום בו הכול נוצר, במקום בו עובדים המעצבים הגדולים. מרנגוני מלבד הלימודים הגבוהים פותח דלתות להמשך וזה משהו שחיפשתי.
למה החלטת לפתוח סטודיו עצמאי?
במשך 8 השנים שחייתי באיטליה עבדתי מספר שנים אצל המעצב Enrico Coveri ושם בעצם ראיתי מה זה להיות מעצב עם קולקציה הנושאת את שמו. החלטתי להגשים את החלום של כל מעצב ועם חזרתי לארץ פתחתי סטודיו עצמאי לעיצוב שמלות כלה וערב.
איך הלימודים בבית הספר הכינו אותך לעולם האופנה?
מרנגוני כבר מהשנה הראשונה שלח אותנו הסטודנטים לתצוגות אופנה, תערוכות בדים, נעליים ואביזרים. השתתפנו כל הזמן בתחרויות בינלאומיות לעיצוב, תפרנו ועיצבנו המון. המורים הם בעצמם מעצבים כך שהחיבור לעולם האופנה הוא יום יומי. בסוף הלימודים בית הספר עוזר לבוגרים למצוא סטאג' או עבודה במקומות הנחשבים בעולם.
מהי השמלה שאתה הכי גאה בה? כמובן שמלת הכלה שעיצבתי לאישתי.
טיפים למעצב המתחיל? כוח רצון, סבלנות, שאיפה למצוינות, סקרנות ופתיחת עיניים למה שסובב אותך." לאתר של ארז עובדיה

רוצים לשוחח עם ארז?
אנא פנו למרכז המידע של מרנגוני במייל info@marangoni.co.il או בטל.03-6525560