קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

ארלין בס

בוגרת מרנגוני בניהול אופנה ארלין בס מספרת לנו על חווית הלימודים והחיים במילאנו.
"אני לא מאמינה שהרגע הזה הגיע! הרגע בו אכתוב לכם על החוויה שעברתי. אני זוכרת את היום שהגעתי למילאנו ואפילו לא ידעתי מי הולכת להיות השותפה שלי. לאט לאט התחלתי לעכל את זה שאני לא בסביבה המוכרת שלי, שאני צריכה לדאוג לעצמי ולמנף את הזדמנות שניתנה לי בצורה הכי טובה שאפשר. היו לי לא מעט חששות, איך יהיה לגור עם שותפה, אם אני אוהב את הלימודים, אם אסתדר עם השפה…

ככל שהזמן עבר התרגלתי להכל, והכי חשוב התרגלתי להיות עצמאית.
זו הייתה השנה הכי מדהימה בחיי!!
ולמרות שהרבה חשבו שאני משוגעת שאני רוצה ללמוד מנהל עסקים באופנה במילאנו – האמנתי בעצמי וידעתי שזה מה שאני רוצה וכך עשיתי! מאז היותי ילדה היתה לי אהבה אחת וזאת אופנה והקורס מקנה ידע וכלים כיצד לנהל עסק אופנה, יח׳׳צ, הבנת מוצר האופנה וכל השלבים השונים לייצורו. הרגע בסיום הקורס בו עליתי לבמה כדי לקבל את תעודת הגמר היה שווה את הכל וזאת על אף כל הקשיים!

לאחר תום הלימודים חזרתי ארצה וחיפשתי מקום עבודה בו אוכל לממש את הידע הרב שצברתי בתחום האופנה. היום אני מפיקת אופנה במשרד היח׳׳צ ׳׳שלמור תקשורת׳׳. אני יכולה לומר בלב שלם שאני קמה לעבודה בכל בוקר עם חיוך, נהנית מכל רגע ולומדת דברים חדשים בכל יום. הגעתי למקום שהוא משפחה, מקום בו אני חווה הרבה רגעי גאווה וסיפוק ענקיים מבחינה מקצועית ומבינה שמילאנו תרמה ותתרום לי המון.

בהזדמנות זו אני רוצה להודות להורים שלי שבכל רגע נתון היו לצידי, האמינו בי ותמיד ידעו להגיד את המילה הנכונה כדי לתת לי כוח להמשיך. תודה לכל החברות והחברים שתמכו בי ופרגנו לי ללא הפסקה. אני שמחה ומאושרת שעשית זאת, למדתי המון על עצמי, התבגרתי והכי חשוב הכרתי חברות שהן משפחה לכל החיים שחוו איתי רגעים של בכי, אושר, שמחה וגעגוע."

רוצים לשוחח עם ארלין?
צרו קשר עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל 03-6525560