קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

דיאנה מציק

"הקריירה המקצועית שלי בסטיילינג מתחלקת לתקופה של לפני מרנגוני ואחרי מרנגוני. הגעתי ללימודים במרנגוני עם ידע בסיסי וניסיון מקצועי של מספר שנים, אבל השדרוג המקצועי שאחרי מרנגוני היה מעל לציפיות.
למדתי במרנגוני במסלול מאסטר בסטיילינג בקמפוס לונדון בשנים 2010-2011. תוכנית הלימודים התחלקה בין שיעורי סטיילינג ושיעורי גרפיקה לבין פרויקטים עצמאיים של סטיילינג שבזכותם בניתי תיק עבודות יפייפה. תוכנית הלימודים התבססה על סוללת מרצים מהשורה הראשונה בעולם כל אחד בתחומו. למדתי להסתכל על סטיילינג ברמת הפרטים, משהו שלא היה לי לפני הלימודים, המיומנות של הרכבת סגנון התחדדה ללא היכר. עוד כללה התוכנית, שיעורי מחקר באופנה בהם למדתי להסתכל על אופנה לא רק ממבט של בגד בחנות אלא הבסיס ממנו נולד. שמעתי הרצאות של מרצים אורחים כמו מנאט א פורטר או WGSN, למדתי לבחון טקסטיל באופן מעמיק יותר, למדתי פוטושופ, אין דיזיין ופלאש, בניתי תיק מיתוג לעצמי.
אחרי שחזרתי מלונדון, התחלתי לעשות סטיילינג להפקות אופנה למגזינים נחשבים בארץ. על בסיס התוכן האקדמי והמעשי שרכשתי במרנגוני, הקמתי בשנת 2014 בית ספר לסטיילינג שבו אני מכשירה נשים שמעוניינות להיות סטייליסטיות. הכשרתי עד היום מאות נשים כאשר התוכן של הקורס לחלוטין עוקב אחרי התכנים האקדמיים שבאתי איתם ממרנגוני וההשפעה הבינלאומית שספגתי מלחיות, ללמוד ולעבוד בלונדון.
אחרי הלימודים, הרגשתי שהשחזתי משמעותית את המיומנות לראות מה זה fashion כפי שבאירופה מגדירים את המושג הזה. היום כשאני עושה סטיילינג ללקוחות או להפקות זה כבר חלק מהאני שלי. לונדון זה המקום הכי יצירתי באירופה, במרנגוני שמו על זה דגש וזה מה שהפך אותי לסטייליסטית שאני היום ואת זה אני מנסה ללמד גם בבית הספר שלי."

רוצים לשוחח עם דיאנה?
כנסו לאתר שלה http://idresserstudio.co.il או התקשרו למרכז ההרשמות של מרנגוני בישראל 03-6525560.