קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

דיאנה מציק

10351911_957077177652665_1405381611755017016_n"למדתי במסלול המאסטר בסטיילינג במרנגוני בשנת הלימודים 2010/2011 בקמפוס לונדון. תוכנית הלימודים עשירה ומקיפה וכללה סדנאות סטיילינג מורחבות עם מרצה שהיא מהסטייליסטיות המובילות בעולם. בית הספר חיבר אותנו מאד מהר עם אנשי תעשיית האופנה המקומית, חודשיים מרגע הגעתי כבר הרגשתי שמקצועית אני בבית. יכולתי לבחור לי את צוות הצילום לבד ולעשות יום צילומים מלא שהוא רק שלי. עד סוף הלימודים יצאתי עם 5 הפקות שלמות שבנו לי תיק עבודות מושלם.

עוד כוללת התוכנית, מספר משמעותי של שיעורי סטיילינג ולימודי גרפיקה ממוחשבת. למדתי פוטושופ, אין דיזיין ופלאש ואפילו בניית אתר אינטרנט לבד, כל זה נתן לי יתרון עצום על פני סטייליסטים אחרים, כלים שמאפשרים לי לדבר עם צלמים בשפה שלהם שפת הפוטושופ, לעמד הפקה כמו שעושים מגזינים עם אין דיזיין ולהפיק וידאו בפלאש.

עוד היה בתוכנית הלימודים, שיעורי מחקר באופנה, הרצאות של מרצים אורחים העוסקים בתחום של תחזיות וטרנדים, למדתי לבחון טקסטיל באופן מעמיק יותר, שיעורי העשרה בהיסטוריה של האופנה במאה ה-20, משימות ועבודות שחידדו לי את הידע באופנה לאין שיעור. בלימודיי במרנגוני מצאתי את טביעת האצבע שלי כסטייליסטית הבנתי מה אני אוהבת לצלם ואיך אני רוצה שההפקות שלי ייראו, הטעם שלי השתפר, המקצועיות שלי עלתה לגבהים שלא תיארתי לעצמי. מאז שחזרתי ממרנגוני חזרתי ללמד סטיילינג במכללות מובילות בארץ ובעיקר קיבלתי את ההזדמנות לצלם למגזינים, לזכות לראות הפקות שלי מודפסות במגזינים וחשיפה לכישרון ולהשקעה שלי. זאת זכות גדולה והיא נזקפת לא במעט למרנגוני."