קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

דניאל גרונסקי

דניאל גרונסקי בוגרת מסלול 3 שנים בעיצוב פנים במרנגוני מילאנו

"מרנגוני מבחינתי היה הגשמת חלום, מגיל מאוד מאוד צעיר, גיל 6, ידעתי שעיצוב זה התחום שלי! בתור ילדה היה לי חוש אסתטי ואופנה חזקים וחשבתי שאני רוצה להיות מעצבת אופנה, אחרי כמה שנים שהתבגרתי ודייקתי את עצמי יותר הבנתי שהפאשן הוא בכלל עולם עיצוב הפנים ומשם הדרך כבר הייתה סלולה.
שמעתי על בית הספר מחברה מאוד קרובה שהיא גם בוגרת מרנגוני, קבעתי שיחה עם ארז שכיוונה אותי עוד יותר שמרנגוני זה המקום הנכון. ארז סידר לי גם בפגישה בקמפוס המהמם ביופיו במילאנו, הגעתי לשם עוד בהיותי חיילת ואיך שנחתתי מהמטוס והגעתי למרכז העיר, משהו שם בלב דגדג לי וקלישאתי ככל שיהיה פשוט הרגשתי בבית, הרגשתי שזה המקום שאני צריכה להיות! אחרי פחות משנה כבר הייתי על המטוס והתחלתי את לימודיי במרנגוני.
החוויה במרנגוני הייתה מעניינת, מאתגרת, מלמדת ובעיקר הגשמת חלום! החברים מכל העולם, העיר שנותנת ערך מוסף והשראה 24/7, השואורומים והסטודיואים של המעצבים הכי נחשבים בעולם נמצאים מרחק הליכה ממך זה מטורף וחלומו של כל מעצב מתחיל וסטודנט.

הלימודים דורשים ממך הרבה וזה מה שנתן לי להעריך יותר את המקום שאני נמצאת בו וגם שהיה קשה והיו הרבה רגעיי משבר, המורים המדהימים המשפחה והסביבה חיבקו תמיד ונתנו לי את הביטחון לא לוותר!! ואכן לא ויתרתי, אחרי הלימודים הצלחתי למצוא עבודה מהר יחסית, ואני כבר חצי שנה עובדת במילנו בתור מעצבת פנים צעירה בסטודיו אדריכלים במרכז העיר!
אז חווית הלימודים הסתיימה, ובמבט לאחור אני אפילו מתגעגעת אליה מאוד אבל עכשיו עם הפנים קדימה לרכישת הידע המקצועי שלי בעולם עיצוב הפנים במילאנו ואני מוכנה לטרוף אותה :)"

רוצים לשוחח עם דניאל?
צרו קשר עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל 03-6525560