קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

ויקי ויינשטוק

ויקי ויינשטוק בוגרת מסלול המאסטר בניהול דיגיטלי בעולם האופנה במרנגוני מילאנו מספרת על הלימודים באיטליה.

"מאז שסיימתי את חילופי הסטודנטים כחלק מלימודי בבצלאל, ידעתי שאני רוצה מתישהו ללמוד שוב בחו"ל.
בעשור מסיום לימודיי, השתלבתי בתעשיית האופנה והתכשיטים בתפקידים מגוונים של ניהול וביחוד בתחום הדיגיטל.
מידי פעם חיפשתי איזה סוגי לימודים יכולים להתאים לי אבל לא מצאתי משהו שבאמת משך אותי מבחינה מקצועית. חיפשתי משהו מעורר השראה וגם פרקטי להמשך הקריירה שלי.
כחלק מההתעניינות במרנגוני גיליתי שנפתח מסלול חדש במילאנו, Master in Fashion Digital Management שנראה מבטיח. החלטתי לרענן קצת את החיים והייתה תחושה שהכל מסתדר במקום הנכון.

להיכנס לקצב אחר של מדינה שונה ולימודים אחרי שיגרת עבודה וחיים בישראל זה מטלטל בצורה הטובה ביותר – אפילו הבירוקרטיה האיטלקית הידועה לשמצה לא הוציאה לי את האוויר מהמפרשים. הגעתי בידיעה שאני הולכת להיות מהסטודנטים המבוגרים ביותר וכך היה, יש לכך יתרונות רבים אך גם חסרונות, אבל בתמונה הגדולה אני חושבת שבעיקר הרווחתי מהניסיון שלי.

הלימודים שלי התחלקו לשני חלקים. לפני הקורונה ובשיאה של הקורונה. ההתפרצות באיטליה קרתה מאוד מהר וחזרתי לישראל במחשבה של ביקור קצר שבסופו נמשך עד תום הלימודים. עם כל האתגר שבדבר, מרנגוני מאוד השתדלו להתארגן מהר על לימודי האון ליין. במאסטר הדיגיטל ובגלל שהיינו קורס קטן של שישה סטודנטים הרגשתי שביחס לנסיבות, זה היה מוצלח. אפילו סרטון שייצרתי לאחד הקורסים במהלך ובנושא הקורונה זכה להשתתף ב Milano Fashion Film Festival.
בלימודים לכל אחד הייתה אפשרות להתמקד במותגים שהוא יותר מתחבר אליהם או רוצה לחקור. אני התעניינתי במהלך המאסטר הזה באסטרטגיות שיווק לחברות אופנה ותכשיטים ובנושאים של חדירה לשוק הדיגיטלי בסין.
כיום אני ממשיכה את דרכי בתחום הניהול הדיגיטלי. עולם האופנה עובר מהפך גדול כבר שנים והקורונה היוותה לו זרז. ללא ספק מרנגוני נתנו לי כלים טובים להמשיך ולהתפתח ובתקווה להוביל את התחום הזה קדימה."
ללינקדאין של ויקי

רוצים לשוחח עם ויקי?
צרו קשר עם מרכז ההרשמות של מרנגוני בישראל
03-6525560 או במייל info@marangoni.co.il