קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

יעל ונטו

מעצבת אביזרים ברוברטו קוואלי ובעלת המותג Joyce and Nim


"הסיפור שלי התחיל לפני שנתיים כשניגשתי לתחרות מטעם בוגרי בצלאל ומרנגוני כשהפרס היה חצי מלגת לימודים לתואר שני לבחירתי. ניגשתי אחרי שהבן שלי נולד והייתי קצת אבודה מקצועית. לא דמיינתי שאזכה אבל חשבתי ׳למה לא להעסיק את הראש במשהו אחר חוץ מדברי תינוקות׳. ניגשתי לתחרות וחודש אחר כך ארז מנהל מרכז המידע בישראל התקשר להודיע שזכיתי.
עד אותו הרגע הכל היה כל כך דמיוני, לנסוע עם תינוק קטן לאיטליה ולחזור להיות סטודנטית אחרי 4 שנים שסיימתי את התואר הראשון, אבל איכשהו הכל הסתדר ונסענו כולנו למילאנו כדי שאתחיל ללמוד מאסטר עיצוב אביזרים וניהול (נעליים ותיקים). התואר היה מרתק, למדתי המון, עבדתי קשה וגיליתי שאני מסוגלת להרבה יותר ממה שדמיינתי.
סיימתי את התואר בהצטיינות ואחריו החלטנו בעלי ואני להקים ברנד קטן של צעיפי משי בשם Joyce and Nim ואת הצעיפים אנחנו מעצבים ומייצרים באיטליה שכבר נמכרים בחנויות בניו יורק, לונדון ובתל אביב. בחודשים האחרונים התחלתי התמחות ברוברטו קאוואלי בפירנצה. ההתמחות היא במשרד של רוברטו קאוואלי בפירנצה תחת קאוואלי קלאס, אני עובדת בצוות קטן עם עוד 4 מעצבים. במשרד עושים הכל: גברים, נשים, הדפסים, נעליים ואקססוריז. התפקיד שלי הוא בעיצוב הנעליים בעיקר, אבל עוזרת גם בהדפסים, תכשיטים ואביזרי עור.
וכפי שארז אמר לי, במילאנו ובכלל באיטליה השמיים הם הגבול, ואכן הוא צדק"

רוצים לשוחח עם יעל? צרו קשר 03-6525560 או info@marangoni.co.il