קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לורי קורצמן

לורי קורצמן בוגרת התואר הראשון בניהול וקניינות אופנה במרנגוני לונדון, מספרת על הלימודים והחיים בלונדון ותחילת דרכה כקניינית בעולם האופנה.

"המעבר ללונדון עבורי היה כמו קפיצה מצוק מבלי לדעת מתי אני אנחת בקרקע.

גדלתי בסביבה שמעורבת באופנה ותמיד נמשכתי לזה אבל ידעתי שאין בי את הקריאייטיביות שצריך בשביל לעצב ושאהיה הרבה יותר טובה בפן העסקי. התחלתי בידיעה שאני מחפשת תואר פרקטי, בנושא שמעניין אותי וכך מצאתי את המסלול לקניינות וניהול אופנה במרנגוני.

חווית הלימודים עבורי הייתה מטורפת. היציאה מאזור הנוחות שלי וממה שאני רגילה עם המעבר ללונדון נתן לי את הדחיפה הקטנה הזו שהייתי צריכה כדי ולהיפתח ולהתנסות בדברים חדשים תוך כדי ניצול הזדמנויות.

העובדה שזהו קמפוס בינלאומי עם תלמידים מכל העולם וזה שאתה נמצא באותה נקודת פתיחה עם שאר הסטודנטים, מניבות יחד חברויות מדהימות, שיתופי פעולה קסומים, ואווירה מלאת השראה עם המון השקפות עולם.

היחס האישי מהמורים יחד עם הליווי הצמוד והחופש להביא את עצמך בכל פרוייקט ופרוייקט ביחד עם הסביבה המגוונת נתנו לי את הביטחון ללכת הכי רחוק שיש עם החלומות שלי, ולדעת איך לנתב את הכלים שקיבלתי עד כדי כך כדי ליצור משהו אמיתי.

הקמפוס המעצים של מרנגוני שממוקם בלב שורדיץ, מוקף במיטב החנויות, הגלריות והשואורומים. האווירה הצעירה והעובדה שלונדון אחד מהfashion hubs מהמתקדמים בעולם לא רק עזרה לי למקד טוב יותר את הטעם האישי שלי באופנה, אלא גם נתנה לי את הכלים להסתכל על עסקים בראייה ביקורתית ואסטרטגית. מסגרת הלימודים אפשרה לי לנשום 24/7 אופנה ולראות איך התעשייה עוברת שינויים לא פוסקים ואיך טרנדים קטנטנים מתפתחים ומשפיעים גם לאורך שנים.

היום אני עובדת כקניינית לבית אופנה הצרפתי זאדיג אנד וולטר ויכולה להגיד שהתואר לא רק התאים לי כמו כפפה ליד, אלא גם דחף אותי ונתן לי כלים כדי לשפר את הסביבה המקצועית שלי."

רוצים לשוחח עם לורי?
צרו קשר עם מרכז ההרשמות של מרנגוני בישראל
03-6525560 או במייל info@marangoni.co.il