קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

ליאת בארייב

ליאת בארייב, בוגרת במסלול התואר השני בניהול מותגי יוקרה בהצטיינות יתרה באוניברסיטת מרנגוני בלונדון

"הרומן שלי עם מרנגוני החל עוד בזמן לימודי התואר הראשון שלי בכלכלה ותקשורת באוניברסיטת תל אביב. תמיד ידעתי שאני רוצה לעסוק בעולם האופנה אבל ללימודי התואר הראשון שלי לא היה שום קשר לזה. לקחתי קורסים בשנקר בתחומים של עיצוב גרפי וסטיילינג, וגם תפעלתי ערוץ יוטיוב שדיבר על אופנה, ביוטי ולייף סטייל, אבל עדיין הרגשתי שאני צריכה התמקצעות יותר ממוקדת לתחום בו אני רוצה לעסוק.

אחרי בירורים אצל ד״ר גוגל, הגעתי במקרה לאתר של מרנגוני. לקח לי כמה שניות להבין שזה בדיוק מה שחיפשתי – תואר שני בניהול מותגי יוקרה בתחום האופנה. השילוב בין הפן העסקי לצדדים היותר קריאטיביים היה בדיוק מה שחיפשתי. לא עבר יותר מדי זמן וכבר שוחחתי עם ארז שהסביר לי על כל התהליך. כחודשיים אחרי שסיימתי את התואר הראשון, כבר עליתי על המטוס היישר לממלכה, לדירה שסגרתי עוד מהארץ בעיר עם האוטובוסים האדומים, הלוא היא לונדון.

הלימודים במרנגוני לונדון היו אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי. המעבר לעיר הנחשבת אחת מבירות האופנה בעולם, הלימודים שהיו בכיתות קטנות עם מרצים מהשורה הראשונה, הלימודים בשפה האנגלית, הסדנאות, התערוכות והגלריות שעיר כמו לונדון מציעה, כל זה ועוד אפשרו לי ללמוד על עולם האופנה באופן הרבה יותר נרחב ומעמיק. תובנות וידע שהיה לי מאוד קשה להשיג בדרכים אחרות.

וגם מבחינה תעסוקתית, העובדה שהלימודים שילבו התמחות תוך כדי הלימודים, אפשרה לי לרכוש ניסיון תעסוקתי שתרם רבות להשתלבות שלי מאוחר יותר בשוק העבודה כאן בארץ. את ההתמחות עשיתי בחברה ליחסי ציבור בו הייתי יד ימינה של מנהלת החברה. עסקנו בשיווק משפיענים עבור מותגים בתחום האופנה והלייף סטייל. זכיתי לעבוד עם עיתונים בינלאומיים, לארגן השקות עם משפיענים וסלבריטאים ולעשות את הכל באנגלית.

כשחזרתי לארץ, קיבלתי את הרושם שהלימודים במרנגוני נותנים לי יתרון על פני מועמדים אחרים. מרנגוני נחשב לאחד מבתי הספר לאופנה הנחשבים ביותר בעולם והעובדה שלא כל אחד זוכה ללמוד תחת כתליו, עזרה לי להתבלט. בנוסף, המעבר למדינה זרה, ההתנהלות בשפה האנגלית והניסיון התעסוקתי שרכשתי תוך כדי, העידו על כישוריי ויצרו רושם חיובי עוד לפני ההגעה לראיון.

בארץ, עבדתי במותג הבינלאומי ליז מרטינז, בפקטורי 54 ומנהלת הרשתות החברתיות של כל ששת המותגים בקבוצת גולף."


רוצים לשוחח עם ליאת?

צרו קשר עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל 03-6525560