קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

מיכל הראל

מיכל הראל מספרת על חויית לימודי האונליין במרנגוני במגמת ניהול אופנה.

"לפני 6 שנים חוויתי את ה״קירבה״ הראשונה שלי לעולם האופנה. תכננתי ללמוד בקמפוס האופנה היוקרתי מרנגוני במילאנו מה שבסופו של דבר לא התאפשר בעקבות הנסיבות והשאיפה להשתלב בתעשיית האופנה הפכה לחלום שקט… כזה שלא יעזוב אותי ובסופו של דבר יתממש.
הזדמנות בלתי צפויה הופיעה בעקבות התקופה ההזויה אותה אנו חווים היום. מרנגוני הודיעו שהם פותחים את ההרשמה לקורסים אונליין וכמובן שלא בזבזתי זמן וישר נרשמתי לקורס מנהל עסקים באופנה.
הייתי בהתרגשות עצומה אך לצידה גם פחד גדול, בכל זאת, לא כל יום יש לך הזדמנות ללמוד מגדולי האופנה בעולם. רציתי להוכיח לעצמי שאני מסוגלת להגיע הרבה יותר רחוק מהאדם הממוצע שאוהב אופנה ונרשם ללימודים בתחום.
הקורס היה חוויה יוצאת דופן, מועבר על ידי מורים מצויינים שלמעשה עובדים בתעשייה ויודעים בדיוק איך הכל עובד מבפנים. השיעורים היו מלאי אינפורמציה מרתקת ומדוייקת. כל שיעור חשף בפני היבטים ותפקידים שונים בתעשיית האופנה. בהתחלה הופתעתי לטובה אך במקביל הייתי בהלם, לא ידעתי אילו מהתפקידים יכול להתאים לי ובסופו של דבר הבנתי שהתחום שהכי מתאים לי הוא ניהול וקניינות אופנה, דבר שלפני כן לא היה ברור לי.
הקורס היה מצויין והיום אני יכולה לומר בוודאות שאמשיך את לימודי בתחום במרנגוני פירנצה."

רוצים לשוחח עם מיכל?
צרו קשר עם מרכז ההרשמות של מרנגוני בישראל
03-6525560 או במייל info@marangoni.co.il