קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

נלה פייגר

נלה פייגר, בוגרת במסלול הקניינות וניהול אופנה – סמסטר בהצטיינות יתרה באוניברסיטת מרנגוני בפירנצה.

"החלום והתשוקה שלי לאופנה התחילו מילדות, אבל בחיים כמו בחיים חשבתי שזאת פנטזיה רחוקה ופניתי למשהו יותר "פרקטי", לתחום הכימיה והתרופות.
אחרי קריירה ארוכה של מספר שנים, תואר ראשון ותואר שני בתחום, החלום עדיין נשאר ואז ביום בהיר בסדנה שעשיתי במסגרת התואר השני, שאל אותי המנחה: "מה את רוצה לעשות כשתהיי גדולה"?
הבנתי! שאני לא עושה את מה שאני רוצה לעשות כשאני אהיה גדולה והרגע הזה זה הרגע, אז לאט לאט הרצון והתשוקה התחילו לחזור ולגדול, החלטתי להתחיל עם קורס סטיילינג, השתתפתי בהפקות והתחלתי להתרגש ולהרגיש שאני חלק מהעולם הזה שפינטזתי עליו כל כך.
כל זאת קרה במקביל לעבודת ה-תשע עד חמש כמובן, וככה ג'ינגלתי בין שני העולמות עד שרגע אחד הבנתי שזה לא מספיק לי ואני רוצה עוד ולהיות טוטאלית לתחום הזה, כן רציתי לשלב את התחום המסחרי עם תחום האופנה.

הצעד הבא היה ליצור קשר עם מרנגוני, אז נפגשתי עם ארז ושוחחנו ושוחחנו …ועוד קצת שוחחנו וזה לא היה פשוט לקבל את החלטה, אבל החלטתי שאני הולכת על זה, אני משנה כיוון!
אזרתי את כל האומץ שהיה לי ואת כל החסכונות וכמה פחדים, ונסעתי לי לפירנצה ללמוד קניינות וניהול אופנה.

היום שאני אחרי, אני יכולה להעיד שזו היתה אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי, המעבר לאיטליה, ארץ חדשה עם תרבות חדשה, אמנם הלימודים היו באנגלית, אבל למדתי איטלקית בתקופה שחייתי שם, הכרתי את המנטליות, האנשים, האומנות, הציוריות, האוכל והיין! אני יכולה להגיד התאהבתי בפירנצה ובחוויה.

עם חזרתי לארץ, מיד הרגשתי את ההשפעה שיש למרנגוני על התהליך התעסוקתי שלי, הסיפור שלי לקח אותי לחברת סטורי, שם אני מנהלת מותגים, שכוללת עבודה עם השילוש הקדוש: אופנה, מותגים וחו"ל, ניהול הקשר עם המותגים, משא ומתן, פיתוח עסקי ואסטרטגי ועוד.

אז אם לסכם, פשוט לכו על זה! לכו עם החלומות שלכם, בלי פחד, תעיזו, עם תעוזה מגיעה גם ההצלחה!
הדרך לא תמיד קלה וסלולה, אבל step by step והכל קורה"
נלה באתר מרנגוני העולמי Nela-Faiger

רוצים לשוחח עם נלה? צרו קשר עם מרנגוני ישראל 03-6525560