קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

סיון זוארץ

"כשחלום ומציאות נפגשים"

מרנגוני לונדון -ינואר 2016- קורס קצר FASHION BUSINESS

"אני חושבת שגם אם היו אומרים לי שזה יהיה כזה מדהים, כייפי, מלמד, מעצים, מפתח וקפיצת מדרגה ענקית לא הייתי מאמינה שזה יהיה עד כדי כך.
שילוב מנצח בין עיר שמלאה בכל טוב- בראש ובראשונה אופנה, בכל מקום, איפה שלא הייתי היא הייתה שם בין אם באדריכלות, תערוכות מכל העולם ואפילו בנסיעה בטיוב, בהמשך גם בילויים, שופינג ועניין אינסופי. שלא נדבר על חוד החנית של העיר בתחום עיצוב החנויות ומגוון הברנדים הענקי שמקיף אותך.
לבין בית ספר שהוא מעל כמה רמות מעל הכל- נתחיל במיקום המרכזי שלו, בעיצוב שעוטף אותך בכל בוקר שאתה נכנס ואתה מרגיש את המטרה שלשמה אתה פה – אופנה יצירה ולמידה. מרצים שהם באמת עושים ועשו את זה, מביני עניין, נמצאים שם כדי לתת לך את כל מה שהם כבר למדו בדרך הקשה על בשרם בשנים של נסיון, להעביר לך מידע יחד עם ההנאה. תוכן לימודי כל כך מעניין שבכל יום, לא משנה עד כמה הוא ארוך, אתה הולך עצוב כי הוא נגמר. בכל בוקר מחדש מגיע צמא למידע ויודע שאין סיכוי שתצא מהיום הזה בלעדיו ועם עוד כמה דברים שלא חשבת עליהם בכלל. והדובדבן שבקצפת, החברים. מכל העולם, מהתחום שלך, כאלו שאתה יכול ללמוד מהם, לבלות עימם, לעזור להם והם לך, להעביר איתם ימים שלמים ולגלות עולמות בתוך העולם שלנו.
בקיצור, שלושה שבועות שעברו יותר מדי מהר, מלאים בהכל מהכל, המינים והגוונים, מלאים ברגעים שאני בספק שאשכח, בידע שאין לי ספק שיקח אותי למקומות גבוהים, במקצועיות שכבר היום אני מרגישה את השינוי שעשתה בי ובתשוקה ענקית. כבר עכשיו עובדת על ברנד משלי, בתחום אופנת הילדים, FISHY SWIMWEAR ומה שלקחתי ממרנגוני מדריך ומלווה אותי בכל צעד שאני עושה בבנייתו בין אם בדרך עצמה, בתוכנית העסקית מאחוריו, ביצרתיות ובאיכות ורמה בלתי מתפשרים.
היה מדהים! תודה! "
סיון זוארץ
רוצים לשוחח עם סיון צרו קשר 03-6525560 או info@marangoni.co.il

לינק למסלול שעשתה סיון –

IMG_7976 IMG_8153 IMG_8368 IMG_8672