קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

עודד שץ

"את הלימודים בבית הספר מרנגוני במילאנו-איטליה במגמת עיצוב אופנה התחלתי בשנת 1995, בחרתי בעיקר לפי הרושם הראשוני שקיבלתי ומהסיבה שמרנגוני נחשב מאוד בחו"ל. חיפשתי ללמוד מקצוע מעניין ומרתק ושאוכל לממש את עצמי.
כבר בשנה הראשונה ראיתי שאני בדרך הנכונה. המורים בבית הספר הם בעלי ניסיון של שנים בתחום, גם בהדרכה וגם בעבודה המעשית. המורים הללו זיהו את הפוטנציאל שבי ומשכו אותי כלפי מעלה. במהלך הלימודים למדתי להכיר מקרוב את התרבות האיטלקית שעיקרה חיים טובים ויפים עם דגש רב לאסתטיקה ויכולת עצובית בלתי רגילה. בבית הספר נפגשתי עם אנשים מכל רחבי העולם, אנשים ממקומות שלא הייתי פוגש בדרך אחרת ועם חלקם אני בקשר עד היום כשאנו נפגשים בעיקר בתערוכות בדים ואביזרים. בתום הלימודים פתח בפני בית הספר דלתות ועזר לי בכל הקשור למציאת עבודה.

את תקופת העבודה הראשונה שלי עשיתי בבית אופנה גדול Gianfranco Ferre שבו למדתי ארגון וסדר בתהליכי עבודה וראיה מרחבית של התהליך כולו. לאחר מספר חודשים הרגשתי מוכן ללכת לבית האופנה Trussardi עליו חלמתי כילד, בית אופנה זה היה מהחזקים והמובילים בשנות ה 90. אישית, בחרתי בדרך מאוד יצירתית כדי להגיע לראיון עבודה. בסופו של דבר קיבלתי תפקיד מאוד חשוב ורק היום אני מבין את הכוח שהיה בו. העבודה בבית האופנה נתנה לי כלים טובים ביותר להמשך עבודתי המקצועית, מהם אני נהנה עד היום."

לאחר 7 שנים באיטליה, חזר עודד לישראל ומלמד סטודנטים ישראלים את סודות העיצוב האיטלקי.

רוצים לשוחח עם עודד? info@marangoni.co.il 03-6525560.