קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

שרון שסטוביץ

10544778_10152584570047859_6615202274037200767_n copy
תואר שני בניהול מותגי אופנה ויוקרה במרנגוני לונדון

"לקראת סיום התואר הראשון במנהל עסקים ושיווק ברייכמן בישראל התחלתי לחשוב מה הלאה? במה אני רוצה לעסוק? ומה מעניין אותי? 
תמיד הייתה לי זיקה לאופנה אך זאת נחשבה בעיקר כתחום עניין ולא מעבר לכך. התחלתי לחפש באינטרנט לימודי תואר שני ונתקלתי באתר הישראלי של מרנגוני ובו ההצעה המפתה: תואר שני בניהול מותגי אופנה ויוקרה.
מבחינתי, התואר מאד עניין אותי, שכן הוא משלב את תחום התמחותי (שיווק) עם התשוקה שלי (אופנה). לכן החלטתי מידית להירשם לתואר. חשוב לציין, שכמו כל סטודנט שנרשם לתואר מעבר לים, גם לי היו היסוסים וחששות לגבי המעבר. היום, כשאני מסיימת בימים אלו את התואר במרנגוני, אני יכולה להגיד בלב שלם שזאת ללא ספק הייתה הבחירה הכי נכונה שיכולתי לקבל, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת התפתחותי האישית.

ראשית, הלימודים במרנגוני, תרמו לי מבחינת הידע בתחום האופנה. המרצים במרנגוני מאד מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום. החלק אליו מאד התחברתי במרנגוני, היו הקורסים שכללו עבודה עם חברות מובילות מהתעשייה. כך למשל, עבדנו במשך מספר חודשים על פרויקט עם בית האופנה הבריטי המוביל ״ויויאן וסטווד" מצד שני, הלימודים תרמו רבות להתפתחותי האישית. מעל הכול, הלימודים מאד תובעניים ודורשים השקעה רבה ולכן הם חייבו אותי להיות מוכנה כל יום למשימה חדשה, להציג פרזנטציות מול קהל, לחשוב מחוץ לקופסא ולדעת לעבוד בצוות תחת לחץ.

חשוב לציין כי למרות שמרנגוני היינו בית ספר ולכן מתחייב להעניק לתלמידיו את הידע והכלים כדי לצאת לשוק העבודה, התואר השני במרנגוני לוקח משימה זו צעד אחד קדימה ומחייב את כל הסטודנטים להתמחות של שלושה חודשים.
עבורי, החובה להתמחות תרמה המון, לא רק שניתנה לי ההזדמנות לעבוד ולהכיר את עולם האופנה הבינלאומי, אלא שגם התנסיתי במגוון תחומים בהם ניתנה לי ההזדמנות ליישם את הידע אותו רכשתי בלימודי במרנגוני.

בנוסף לכל אלו, כמובן שאסור לשכוח את המיקום של בית הספר: לונדון, הלא היא אחת מבירות האופנה החשובות והמשפיעות בעולם. אין ספק שלונדון מציעה כל כך הרבה אטרקציות, מעבר לאטרקציות התיירותיות. לונדון הינה עיר מרכזית המעוררת השראה בתחומי התרבות, האומנות והאופנה. כך, נחשפתי לתערוכות בינלאומיות, הצגות, מוזיאונים וכמובן, איך לא, שבוע האופנה של לונדון. כמובן שכל אלו העשירו את הידע שלי ולא היו קורים אילולא הייתי לומדת. חווית המגורים בלונדון כמובן שעזרה לי ליצור חברויות וקשרים עם אנשים מעניינים מסביב לעולם ורכשתי חברים אסיים ואסכם, שאילו הייתה ניתנת לי הזדמנות זאת שוב, הייתי מתחילה את החוויה הזאת מהתחלה."

לפירוט על המסלול :http://marangoni.co.il/מסלולי-מאסטר/לימודי-ניהול-מותגי-אופנה
רוצים לשאול עוד שאלות את שרון ?- אנא פנו למרכז המידע של מרנגוני במייל  info@marangoni.co.il

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים