קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

שרון שסטוביץ

10544778_10152584570047859_6615202274037200767_n copyתואר שני בניהול מותגי אופנה ויוקרה במרנגוני לונדון
"לקראת סיום התואר הראשון במנהל עסקים ושיווק ברייכמן בישראל התחלתי לחשוב מה הלאה? במה אני רוצה לעסוק? ומה מעניין אותי? 
תמיד הייתה לי זיקה לאופנה אך זאת נחשבה בעיקר כתחום עניין ולא מעבר לכך. התחלתי לחפש באינטרנט לימודי תואר שני ונתקלתי באתר הישראלי של מרנגוני ובו ההצעה המפתה: תואר שני בניהול מותגי אופנה ויוקרה.
התואר מאוד עניין אותי, שכן הוא משלב את תחום התמחותי (שיווק) עם התשוקה שלי (אופנה). לכן החלטתי מידית להירשם. חשוב לציין, שכמו כל סטודנט שנרשם לתואר מעבר לים, גם לי היו היסוסים וחששות לגבי המעבר. היום, כשאני מסיימת בימים אלו את התואר במרנגוני, אני יכולה להגיד בלב שלם שזאת ללא ספק הייתה הבחירה הכי נכונה שיכולתי לקבל, הן מבחינה מקצועית והן מבחינת התפתחותי האישית.

ראשית, הלימודים במרנגוני, תרמו לי מבחינת הידע בתחום האופנה. המרצים במרנגוני מאד מקצועיים ובעלי ניסיון רב בתחום. החלק אליו מאד התחברתי במרנגוני, היו הקורסים שכללו עבודה עם חברות מובילות מהתעשייה. כך למשל, עבדנו במשך מספר חודשים על פרויקט עם בית האופנה הבריטי המוביל ״ויויאן ווסטווד" מצד שני, הלימודים תרמו רבות להתפתחותי האישית. מעל הכל, הלימודים מאוד תובעניים ודורשים השקעה רבה ולכן הם חייבו אותי להיות מוכנה כל יום למשימה חדשה, להציג פרזנטציות מול קהל, לחשוב מחוץ לקופסא ולדעת לעבוד בצוות תחת לחץ.

חשוב לציין כי למרות שמרנגוני הינו אוניברסיטה ולכן מתחייב להעניק לתלמידיו את הידע והכלים כדי לצאת לשוק העבודה, התואר השני במרנגוני לוקח משימה זו צעד אחד קדימה ומחייב את כל הסטודנטים להתמחות של שלושה חודשים. עבורי, החובה להתמחות תרמה המון, לא רק שניתנה לי ההזדמנות לעבוד ולהכיר את עולם האופנה הבינלאומי, אלא שגם התנסתי במגוון תחומים בהם ניתנה לי ההזדמנות ליישם את הידע אותו רכשתי בלימודיי במרנגוני.

בנוסף לכל אלו, כמובן שאסור לשכוח את המיקום של בית הספר: לונדון, הלא היא אחת מבירות האופנה החשובות והמשפיעות בעולם. אין ספק שלונדון מציעה כל כך הרבה אטרקציות, מעבר לאטרקציות התיירותיות. לונדון הינה עיר מרכזית המעוררת השראה בתחומי התרבות, האמנות והאופנה. כך, נחשפתי לתערוכות בינלאומיות, הצגות, מוזיאונים וכמובן, איך לא, שבוע האופנה של לונדון. כמובן שכל אלו העשירו את הידע שלי ולא היו קורים אילולא הייתי לומדת. חווית המגורים בלונדון כמובן שעזרה לי ליצור חברויות וקשרים עם אנשים מעניינים מסביב לעולם ורכשתי חברים. אסיים ואסכם, שאילו הייתה ניתנת לי הזדמנות זאת שוב, הייתי מתחילה את החוויה הזאת מהתחלה."
למסלול ניהול מותגי אופנה
רוצים לשאול עוד שאלות את שרון? פנו למרכז המידע של מרנגוני 03-6525560 במייל info@marangoni.co.il