קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי עיצוב אופנה -קורס קיץ/חורף

קמפוסים: מילאנו, פריז, לונדון, פירנצה
משך לימודים: 80 שעות (3 שבועות)
שפת לימוד: אנגלית(יתכן תרגום סימולטאני).
תנאי קבלה: ראיון אישי במרכז המידע בישראל.
מחיר: 4,100 יורו, עם סידור לינה 5,500 יורו.
לונדון- 3,400 פאונד, עם סידור לינה 4,600 פאונד.

תחילת לימודים :

מילאנו: 14 ביוני-2 ביולי. 6-24 בספטמבר. 10-28 בינואר 2022.
פירנצה: 14 ביוני-2 ביולי. 10-28 בינואר 2022.
פריז: 14 ביוני-2 ביולי.
לונדון: 14 ביוני-2 ביולי. 13 בספטמבר-1 באוקטובר. 17 בינואר 2022- 4 בפברואר.

*אופציה למסלול אונליין 3 שבועות – 2600 יורו. נא לפנות למרכז המידע

מטרת קורס קיץ וחורף זה בלימודי עיצוב אופנה הינה לתת לסטודנטים תחושה וכניסה ראשונה לעולם האופנה תוך דגש על שיעורים באיורי אופנה, בניית קולקציה, צבעים, בדים, אביזרים, טרנדים ומעצבים מובילים בעולם. הסטודנטים יקבלו את הכלים המתאימים בהם משתמש מעצב האופנה אשר יעזרו בהעברת הרעיונות לקהל היעד הנכון.
בסיום קורס לימודי עיצוב אופנה תיערך סדנא קריאטיבית בה ידרשו הסטודנטים להכין קולקציה בנושא אישי שתיבדק ע"י צוות המורים בבית הספר. קורס לימודי עיצוב אופנה מיועד לסטודנטים ללא רקע לימודי קודם בתחום או לכאלה הבוחנים שינוי בקריירה.

תוכנית לימודים:

שבוע ראשון– נתחיל באיורי אופנה וסקיצות מעשיים בהם נציג את העקרונות החשובים בפיתוח קולקציות: גזרות, צלליות, צבעים, בדים ואביזרים. נקח בחשבון ביצירת קולקציה לא רק את העיצוב ויצירת דגמים אלא גם את ההיתכנות הכלכלית והמסחרית של הקולקציה.

שבוע שני נתחיל במחקר קריאטיבי אשר יעזור לנו לפתח סילואט וקואורדינציה של הדגמים, נתכנן ונצייר קולקציה בנושא אישי תוך דגש על עיצוב, יצירתיות, צבעים, בדים, אביזרים, שיווק ומחקר מעמיק על טרנדים, כיצד נוצרים ומתפתחים בעולם האופנה. בשבוע זה נתמקד בגירוי היצירתיות של הסטודנטים.

שבוע שלישי בשבוע אחרון זה של הקורס נעשה סדנא קריאטיבית. בשלב זה יוכל הסטודנט לעצב קולקציה לפי נושא אישי בהתבסס על ההשראה שנבחרה כנושא לקולקציה, נלמד כיצד לעשות פרזנטציה ומצגת נכונה לקולקציה כאשר בסוף הפרויקט הוא יועמד למבחן המורים שיתנו משוב על כל חלקיו.

The full package includes tuition, translation services and accommodation. You will stay in a residence hotel or in a flat for two people, complete with double-occupancy bedroom and kitchen, for the duration of the course

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל.
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560