קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימודי עיצוב גרפי בחו"ל

לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית – תואר ראשון
לימודי עיצוב גרפי דיגיטלי – מסלול מאסטר

תחום מבוקש שרבים לומדים בחו"ל
באופן טבעי כל אחד מאתנו ישמח ללמוד מקצוע מבוקש שיש באמת מה לעשות איתו לאחר שמסיימים ללמוד. כך אנו רואים כיצד לימודים של עיצוב גרפי הם כאלו שזכו לתנופה מדהימה בשנים האחרונות בזכות כניסת המחשב לחיינו בצורה כמעט אבסולוטית. אך לא חייבים ללמוד את המקצוע הזה רק בישראל, מאחר וכיום יש אפשרויות רבות של לימודי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית במוסדות לימוד רציניים ברחבי העולם נהנים לראות כיצד מגיעים צעירים יצירתיים שרוצים לפרוץ קדימה בעולם מלא דמיון וקסם. אלו שיש להם חוש אסתטי וסבלנות רבה יכולים לעשות צעד משמעותי בחיים וליהנות מקריירה מוצלחת מאוד. בחירת מוסד הלימודים שיהיה במדינה או בעיר שהכי מתאימים לסטודנט, היא דבר חשוב שיכול להוות את תחילת הדרך בעולם הגרפי.

מה שיכולים מוסדות לימוד בחו"ל להציע
אם אנו מדברים על עיצוב גרפי ותקשורת חזותית, הרי שחשוב להבין כי תחום זה הינו רחב מאוד. כך מבינים הסטודנטים לעתיד שלאחר לימוד הבסיס של מקצוע זה הם יכולים להתמחות בתחומים שמעניינים אותם יותר. במגוון מסלולים של לימודי עיצוב גרפי בחו"ל אפשר ליהנות כיום ממוסדות לימוד שמעניקים לתלמידים שלהם כלי עבודה מגוונים כדי לגלוש היטב אל רזי המקצוע.

לימודי עיצוב גרפי בחו"ל באים לידי ביטוי בחומרים מרתקים הכוללים איור, תקשורת חזותית, עיצוב תדמית, תלת מימד, תכנון מוצרים, שיווק, פרסום, עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב תוכנות מחשב ועוד. אין ספק שיש הרבה מה ללמוד, ולכן נדרשת רצינות רבה מכל מועמד ללימודים. אך לאחר סיום הלימודים נראה כי מדובר במקצוע משתלם מאוד בזכות הדרישה הגבוהה כאמור.

לא מעט מדינות מציעות לימודי עיצוב
כפי שאמרנו, המחשב הפך להיות חלק מחיינו בצורה מרשימה מאוד. נראה כי אנו תלויים במערכות מחשב שונות שפועלות על ממשקים גרפיים בכל תחום בחיינו. אפילו אם אנו מדברים על תוכנות בסיסיות ובמיוחד אם אנו מדברים על משחקי מחשב או על סרטי קולנוע, הרי שעיצוב גרפי הוא כזה שעושה את ההבדל בין תצוגה מיושנת ולא דינאמית לבין כזו שיש בה את כל מה שיוצר רושם רב.
יפה לראות כיצד אלו שלומדים לימודי עיצוב גרפי בחו"ל יכולים לעשות זו בלא מעט מדינות ברחבי העולם. זאת מאחר והחיבור בין המחשב לצרכים של בני האדם הוא רחב היקף, ולכן בכל מדינה מפותחת אפשר למצוא לימודים הקשורים למקצועות המחשב השונים. עבור רבים, לימודים כאלו בחו"ל מהווים כמובן יתרון עצום בדרך למציאת עבודה מוצלחת בקלות רבה.

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל,
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים