קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

לימור אביטל

לימור אביטל בוגרת מרנגוני במסלול האינטנסיבי לסטיילינג מספרת על חווית הלימודים במילאנו.

"את החוויה שלי במרנגוני התחלתי לפני כשנה, חוויה שאני לא אשכח לעולם. כמובן שהגעתי מפוחדת, בכל זאת מדינה זרה והעובדה שאני צריכה לבנות לעצמי חיים. קל זה לא היה אבל זה היה שווה את זה בשביל המקום שאני נמצאת בו כיום. ביום הראשון ללימודים הבנתי מהר מאוד שאני נמצאת איפה שאני צריכה להיות, נמצאת בבניין מדהים ומרכזי, מוקפת בהמון אנשים ולכולם יש את אותה אהבה-אופנה.
נרשמתי למסלול הסטיילינג, משהו שאהבתי מאז ומתמיד. המורים והאווירה במרנגוני גרמו לי לאהוב את התחום אפילו יותר. אפילו ההליכה ברחוב כל בוקר בדרך ללימודים היתה מלאת השראה, חלונות הראווה המושקעים ואופנת הרחוב המילאנזית. זו היתה שנה שבה למדתי גם על עצמי, שאני יכולה לדחוף את הגבולות שלי ולצאת מאזור הנוחות שלי.
החוויה הלימודית הייתה מדהימה, מעשירה ולא הרגשתי לרגע שאני לבד- תמיד היה למי לפנות, אם למורים או לחברים שרכשתי כאן שבאו ממקומות שונים בעולם. החלק הכי יפה בכל החוויה הזאת ומה שגרם לי להבין כמה אני אוהבת את המקצוע היה שברגעים הקשים לא עברה בי המחשבה לוותר, וזה הסימן החזק לכמה שאני רוצה ואוהבת את מה שאני עושה. בקיצור, זו הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי בשביל עצמי, הייתי עושה את השנה הזאת עוד פעם מחדש. בשנה הבאה אני ממשיכה למסלול המאסטר ומקווה להנות ולהצליח כמו בשנה הראשונה שלי"
לפרטים אודות המסלול בו למדה לימור סטיילינג – חד שנתי