קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

מיכל אביצור

"שמי מיכל אביצור, לפני לימודיי במרנגוני, מילאנו, למדתי תואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה. לאחר מכן עשיתי קורס סטיילינג במכללת שנקר שהוביל אותי לעבוד שנתיים בתעשיית האופנה בישראל כסטייליסטית. עם הזמן הבנתי שתחום הקניינות והעסקים מושך אותי יותר ותואם את כישוריי. החזון והמחשבה היו נגזרת של החלום להקים יום אחד מותג משלי. ההחלטה לנסוע למילאנו ללימודי תואר שני בקניינות אופנה הייתה צעד אחד נוסף במטרה להגשמה עצמית.
נפלה בחלקי הזכות ללמוד במכללת מרנגוני. הלימודים כללו פרויקטים רבים והקנו לי כלים להתמודדות והצלחה ע"י רכישת ניסיון ולמידה מצוות מרצים מהדרג הראשון בתחומם. הדגש היה על התמקצעות בתחום הקנייניות על מנת שנפיק את המירב ונוכל ליישם כלים אלו בעולם האמיתי. בנוסף במסגרת הלימודים נעשו שיתופי פעולה עם בתי אופנה ומותגים גדולים כמו: Vionnet ו-Max mara. החוויה היתה מעשירה ומאתגרת במיוחד כאשר נתבקשנו לקחת חלק בקבלת החלטות עבור מותגים אלה בהיבטים של מיתוג, שיווק, בניית קולקציות עבור שווקים שונים ועוד.
המגורים במילאנו היו מרוממים ומלאי משמעות. בירת האופנה מציעה שפע של אירועים, מפגשים עם אנשים חשובים מהתעשייה ויצירתיות ללא גבול. בעודי מתגוררת במילאנו התבהרו לי הדברים. יצרתי אורח חיים מסוים והתחלתי לחקור מותגי נישה עם סיפורים ייחודיים. תוך כדי נסיעה ברחבי איטליה עם תצפית מתמדת על הדבר הבא, ביקרתי בהרבה בוטיקים ובתערוכות כדי למצוא את המותגים המתאימים ביותר עבור הנשים בישראל. החלטתי שאני רוצה להקים פלטפורמה המאפשרת לי לעורר את תחושותיהם של אחרים בנוגע לרגשותיי, ובנוסף לעורר את סקרנותם בתחום. אני רואה את עבודתי כאמנות ושיתוף החוויות שלי בעולם מרתק זה, היא הזכות הגדולה ביותר."
רוצים לשוחח עם מיכל? צרו קשר 03-6525560 או info@marangoni.co.il לינק למסלול קניינות אופנה.