קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

מיכל אביצור

קניינית אופנה ובעלת המותג Mikela


"שמי מיכל אביצור, בעלת מותג האופנה Mikela בתל אביב.
לפני לימודיי במכללת מרנגוני, מילאנו, למדתי תואר ראשון בתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה. לאחר מכן עשיתי קורס סטיילינג במכללת שנקר שהוביל אותי לעבוד שנתיים בתעשיית האופנה בישראל כסטייליסטית. עם הזמן הבנתי שתחום הקניינות והעסקים מושך אותי יותר ותואם את כישוריי. החזון והמחשבה היו נגזרת של החלום להקים יום אחד מותג משלי. ההחלטה לנסוע למילאנו ללימודי תואר שני בקניינות אופנה היתה צעד אחד נוסף במטרה להגשמה עצמית.
נפלה בחלקי הזכות ללמוד במכללת מרנגוני. הלימודים כללו פרויקטים רבים והקנו לי כלים להתמודדות והצלחה ע"י רכישת ניסיון ולמידה מצוות מרצים מהדרג הראשון בתחומם. הדגש היה על התמקצעות בתחום הקנייניות על מנת שנפיק את המירב ונוכל ליישם כלים אלו בעולם האמיתי. בנוסף במסגרת הלימודים נעשו שיתופי פעולה עם בתי אופנה ומותגים גדולים כמו: Vionnet ו-Max mara. החוויה היתה מעשירה ומאתגרת במיוחד כאשר נתבקשנו לקחת חלק בקבלת החלטות עבור מותגים אלה בהיבטים של מיתוג, שיווק, בניית קולקציות עבור שווקים שונים ועוד.
המגורים במילאנו היו מרוממים ומלאי משמעות. בירת האופנה מציעה שפע של אירועים, מפגשים עם אנשים חשובים מהתעשייה ויצירתיות ללא גבול. בעודי מתגוררת במילאנו התבהרו לי הדברים. יצרתי אורח חיים מסוים והתחלתי לחקור מותגי נישה עם סיפורים ייחודיים. תוך כדי נסיעה ברחבי איטליה עם תצפית מתמדת על הדבר הבא, ביקרתי בהרבה בוטיקים ובתערוכות כדי למצוא את המותגים המתאימים ביותר עבור הנשים בישראל. החלטתי שאני רוצה להקים פלטפורמה המאפשרת לי לעורר את תחושותיהם של אחרים בנוגע לרגשותיי, ובנוסף לעורר את סקרנותם בתחום. אני רואה את עבודתי כאמנות ושיתוף החוויות שלי בעולם מרתק זה, היא הזכות הגדולה ביותר. לפני חודשיים השקתי בתל אביב את המותג שלי Mikela אשר משלב את הנוחות של אתר לקנייה אונליין יחד עם יוקרה של סטודיו פרטי. הקולקציות המיוצגות בבוטיק מיובאות בעיקר מאיטליה שהיא הסמל האולטימטיבי לאיכות. המחשבה המנחה היא להציג פריטי מעצבים בעלי עיצוב ייחודי. אני מאמינה באיזון, חופש, דיוק, אסתטיקה ועשיית שינוי."

www.Mikela.co.il
רוצים לשוחח עם מיכל צרו קשר 03-6525560 או info@marangoni.co.il
לינק למסלול קניינות אופנה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים