קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

ספיר שור

מעצבת האופנה ספיר שור בוגרת עיצוב אופנה במסלול האינטנסיבי ולאחריו המאסטר במרנגוני מילאנו, מספרת על הלימודים והחיים באיטליה ותחילת דרכה כמעצבת בעולם האופנה.

"אין ספק שחוויית הלימודים בביה״ס מרנגוני הייתה חוויה מעשירה ומעצימה עבורי. לקום כל בוקר וללכת לקמפוס שממוקם בלב מילאנו בדרך מוקפת חנויות של כל המעצבים המובילים ביותר בתחום היא חוויה בפני עצמה.

הלימודים קשים ומאתגרים והמורים תמיד דאגו שאדחוף את עצמי עד קצה גבול היכולת ותמיד לשאוף ליותר ואני באמת הרגשתי השתפרות אישית מפרויקט לפרויקט. במהלך לימודי מסלול המאסטר ניתנו לנו גם פרויקטים משותפים לחברות מובילות, בשנה שלי יצרתי קולקציית קפסולה בשיתוף עם חברות Les Copains ו-off white.

האווירה בקמפוס מרגשת, הלמידה לצד אנשים מארצות שונות ותרבויות שונות מאפשרת לך להיפתח לעולמות חדשים ולקבל ראייה מזוויות אחרות ומגוונות. הכרתי חברים לכל החיים וזה כיף להיות מוקף באנשים שחולקים את אותה התשוקה כמו שלך.

מילאנו מלאת השראה בכל מקום. אופנה ועיצוב הם מרכזה של העיר ותמיד יש אירועים ותערוכות שתורמים ומוסיפים לכל חוויית הלימודים. בתום מסלול המאסטר התקבלתי להתמחות אצל מעצב האופנה Antonio Berardi ולאחר סיום ההתמחות המשכתי לעבוד שם שנה כמעצבת ג׳וניור.

במשך שהייתי בתפקיד למדתי המון וזכיתי לראות ולעבוד על קולקציות החברה לצד פרויקטים לייעוץ חיצוניים, מתהליך השרטוט והקונספט, עד ליצירת ה-prototype ולבסוף הייצור הסופי והצילומים. למדתי כיצד חברת אופנה ברמה בינלאומית מתנהלת, עבדתי עם החומרים האיכותיים ביותר ולצד אנשים מוכשרים ומעוררי השראה.

אני אסירת תודה על תקופתי במילאנו ונרגשת ומצפה לעתיד שיבוא."

רוצים לשוחח עם ספיר?
צרו קשר עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל
03-6525560 או במייל info@marangoni.co.il