קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

מנהל עסקים באופנה – קורס קיץ / חורף

קמפוסים: מילאנו, לונדון, פירנצה, פריז
משך לימודים: 80 שעות (3 שבועות)
שפת לימוד: אנגלית(יתכן תרגום סימולטאני).
תנאי קבלה: ראיון אישי במרכז המידע בישראל.
מחיר: 4,100 יורו, עם סידור לינה 5,500 יורו.
לונדון 3,400 פאונד, עם סידור לינה 4,600 פאונד.
תאריך תחילת לימודים: פירוט בהמשך

קורס זה במנהל עסקים באופנה מציע לך ניתוח מעמיק של הפן המסחרי, שיווקי ומכירתי של עולם האופנה. תלמד לענות על שאלות מפתח בנושאים כגון מיקום הקולקציה, כיצד לנהל מותג אופנה, ניתוח המתחרים שלך, תפתח מיומנויות ניהול ובניית תוכנית עסקית. כיצד בנויים מותגי יוקרה. ניתן לך את הכלים לפתח יכולות מכירת קולקציית אופנה שהיא אחד המחלקים החשובים בעסק בתחום האופנה. קורס לימודי מנהל עסקים באופנה מיועד לסטודנטים ללא רקע לימודי קודם בתחום או לאלה המעוניינים לבחון שינוי בקריירה שלהם.

תוכנית לימודים:
שבוע ראשון
ניתוח כלכלי חברתי של טרנדים וכיצד הם משפיעים על צרכן האופנה. החדרת מוצרי אופנה לשווקים חדשים. תלמד על אסטרטגיות התרחבות של מותגים חדשים, מותגי יוקרה, רשתות אופנה והשוואה ביניהם. ננתח ונשווה בין סגנונות שונים.

שבוע שני
ניתוח תחומי הטקסטיל, ההלבשה, אביזרים, קוסמטיקה, המשקפיים והתכשיטים בעולם האופנה. תלמד על המותגים המצליחים דוגמת ,Nike, Prada, Louis Vuitton, Gucci, Benetton, Zara וכן את רשתות האופנה הבינלאומיות דוגמת ZARA ,H&M ומותגי ספורט דוגמת NIKE. תלמד למקם מותג ולנתח את המוצר והמתחרים.

שבוע שלישי
המוצר- תנתח את כל האלמנטים הקשורים בו דוגמת מחזורי חיים, מחיר, נקודות מכירה, שיווק, תקשורת, פרסום ומיתוג וכן תנתח מגמות יתרונות וסיכונים. נלמד מהם ההבדלים בין ערוצי ההפצה השונים, פיתוח עתידי, רישיונות וזיכיונות.

תחילת לימודים:
מילאנו: 14 ביוני – 2 ביולי. 12-30 ביולי. 6-24 בספטמבר. 10-28 בינואר 2022.
פירנצה: 30 ביוני – 12 ביולי. 10-28 בינואר 2022
לונדון: 14 ביוני – 2 ביולי. 13 בספטמבר – 1 באוקטובר. 17 בינואר 2022 – 4 בפברואר.
פריז: 12-30 ביולי. 10-28 בינואר 2022.

The full package includes tuition, translation services and accommodation. You will stay in a residence hotel or in a flat for two people, complete with double-occupancy bedroom and kitchen, for the duration of the course

פרטים נוספים-לימודי מנהל עסקים באופנה- אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל. הליווי והייעוץ חינם 03-6525560.