קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

למסלולי העיצוב

אוניברסיטת מרנגוני הינה אחת מהאוניברסיטאות היוקרתיות בעולם ללימודי עיצוב. הקמפוס האיטלקי ממוקם בלב העיר מילאנו, באזור בו שוכנים מיטב מותגי העל האיטלקיים והבינלאומיים וכן באנגליה ברובע Shoreditch הטרנדי שבלונדון. מרנגוני משתף פעולה עם מיטב חברות העיצוב בעולם ופותח לסטודנטים את אפשרויות העבודה הטובות ביותר.

מסלולים אינטנסיביים – חד שנתיים

מסלולים מיוחדים אלה עוצבו במיוחד עבור אלה שאינם בעלי ידע או ניסיון, המעוניינים לרכוש את הידע המקצועי הדרוש לעבודה בתחום בזמן קצר. המסלולים אינטנסיביים ומעשיים כאחד ויתנו לך את הכלים הטכניים והקראטיביים להצליח בעולם העיצוב.

מסלולים ראשיים 3 שנים

מרבית מסלולי לימוד אלה הינם לתואר ראשון, עוצבו עבור תלמידים המעוניינים להיכנס לעולם העיצוב, שאינם בעלי ידע וניסיון תעסוקתי מוקדם. מסלולים אלה מעניקים לכם את הידע המקצועי הטוב ביותר על מנת ללמוד מקצועות מדהימים אלה ולהיות מעצבים מובילים בכל תחום ותחום שתבחרו.

מסלולי סמסטר

מסלול סמסטר זה של כ-4 חודשים מציע פעילויות מקצועיות למעצבים המחפשים הזדמנות ללימודים בחו"ל, או לאנשי מקצוע שיש להם רצון 'להתקדם ולהשתרג' או לקחת הפסקה בקריירה כדי ללמוד הכשרה ספציפית בעולם העיצוב.

מסלולי מאסטר

מסלולי המאסטר מיועדים במיוחד לסטודנטים בעלי רקע לימודי קודם או ניסיון תעסוקתי שרוצים להתמקצע ולהתמקד בתחום. מסלולי מאסטר במרנגוני מציעים הכנה מדוקדקת, מקיפה ומתקדמת בתחומים המעניינים ביותר בעולם האופנה והעיצוב. מסלולים אלה הינם מהמובילים בעולם ומטרתם להכשיר את דור העתיד של אנשי המקצוע בתחומי העיצוב והאופנה השונים.

קורסי קיץ וחורף (3 שבועות)

בביה"ס מרנגוני ניתנת לך ההזדמנות לטעום מעולם העיצוב ולהיות מופתע מההתקדמות שתעשה בתחום תוך מס' שבועות קצר. אנחנו מציעים לך קורסים מדהימים בתחומי העיצוב השונים ובטוחים שתאהב את האווירה בקמפוסים שלנו. תלמד במילאנו לונדון ופירנצה שם תהיה לך אפשרות מיוחדת ללמוד היכן שעובדים המעצבים הגדולים והיכן שהטעם הוא בינלאומי.

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם:

 03-6525560
 info@marangoni.co.il
 instagram

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל.
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560.