קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

למסלולי האופנה

בסרטון בוגרת מרנגוני – שרון עזרא

מסלול לימודי עיצוב אופנה במרנגוני בקמפוסים במילאנו, פירנצה, פריז ולונדון הינו מהטובים והוותיקים בעולם.

מסלולים אינטנסיביים – חד שנתיים

מסלולים מיוחדים אלה עוצבו במיוחד עבור אלה שאינם בעלי ידע או ניסיון, המעוניינים לרכוש את הידע המקצועי הדרוש לעבודה בתחום בזמן קצר. המסלולים אינטנסיביים ומעשיים כאחד ונחשבים לטובים בעולם בפרק זמן קצר זה.

מסלולים ראשיים 3 שנים

מסלולי עיצוב אלה ברובם הינם לתואר ראשון, עוצבו עבור תלמידים המעוניינים להיכנס לעולם האופנה, שאינם בעלי ידע וניסיון תעסוקתי מוקדם. מסלולים אלה מעניקים לכם את הידע המקצועי הטוב ביותר על מנת ללמוד מקצועות מדהימים אלה. בלונדון ופריז ניתן להאריך את המסלול ל 4 שנים ולהוסיף שנת סטאג' בשנה השלישית(sandwich year).

מסלולי סמסטר

מסלולים לתואר שני/מאסטר

מסלולי תואר שני והמאסטר מיועדים במיוחד לסטודנטים בעלי רקע לימודי קודם או ניסיון תעסוקתי שרוצים להתמקצע ולהתמקד בתחום. מסלולי מאסטר במרנגוני מציעים הכנה מדוקדקת, מקיפה ומתקדמת בתחומים המעניינים ביותר בעולם האופנה והעיצוב. מסלולים אלה הינם מהמובילים בעולם ומטרתם להכשיר את דור העתיד של אנשי המקצוע בתחומי העיצוב והאופנה השונים. בלונדון ופריז המסלולים באנגלית הינם לתואר שני MA ובאיטליה הינם לדיפלומה של מרנגוני.

קורסי קיץ וחורף(2-4 שבועות)

בבית ספר מרנגוני ניתנת לך ההזדמנות לטעום מעולם העיצוב ולהיות מופתע מההתקדמות שתעשה בתחום תוך מס' שבועות קצר. אנחנו מציעים לך מס' קורסים של 2-4 שבועות ובטוחים שתאהב את האווירה בארבעת הקמפוסים שלנו. תוכל לבחור בין מילאנו לונדון פריז עם אופציה לשנגחאי או מיאמי.

קורסי שפה (חודש)

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם:

 03-6525560
 info@marangoni.co.il
 instagram

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע וההרשמות של מרנגוני בישראל. הליווי והייעוץ חינם 03-6525560.