קמפוס מילאנו     קמפוס לונדון     קמפוס פאריז     קמפוס שנחאי

למסלולי האופנה

בסרטון המדהים בוגרת מרנגוני – שרון עזרא

מסלול לימודי עיצוב אופנה במרנגוני בקמפוסים במילאנו, פירנצה, פריז ולונדון הינו מהטובים והוותיקים בעולם.

מסלולים אינטנסיביים – חד שנתיים

מסלולים מיוחדים אלה עוצבו במיוחד עבור אלה שאינם בעלי ידע או ניסיון, המעוניינים לרכוש את הידע המקצועי הדרוש לעבודה בתחום בזמן קצר. המסלולים אינטנסיביים ומעשיים כאחד ונחשבים לטובים בעולם בפרק זמן קצר זה.

מסלולים ראשיים 3 שנים

מסלולי עיצוב אלה ברובם הינם לתואר ראשון, עוצבו עבור תלמידים המעוניינים להיכנס לעולם האופנה, שאינם בעלי ידע וניסיון תעסוקתי מוקדם. מסלולים אלה מעניקים לכם את הידע המקצועי הטוב ביותר על מנת ללמוד מקצועות מדהימים אלה. בלונדון ופריז ניתן להאריך את המסלול ל 4 שנים ולהוסיף שנת סטאג' בשנה השלישית(sandwich year).

מסלולי סמסטר

מסלולים לתואר שני/מאסטר

מסלולי תואר שני והמאסטר מיועדים במיוחד לסטודנטים בעלי רקע לימודי קודם או ניסיון תעסוקתי שרוצים להתמקצע ולהתמקד בתחום.מסלולי מאסטר במרנגוני מציעים הכנה מדוקדקת, מקיפה ומתקדמת בתחומים המעניינים ביותר בעולם האופנה והעיצוב. מסלולים אלה הינם מהמובילים בעולם ומטרתם להכשיר את דור העתיד של אנשי המקצוע בתחומי העיצוב והאופנה השונים. בלונדון ופריז המסלולים באנגלית הינם לתואר שני MA ובאיטליה הינם לדיפלומה של מרנגוני.

קורסי קייץ וחורף(2-4 שבועות)

בבית ספר מרנגוני ניתנת לך ההזדמנות לטעום מעולם העיצוב ולהיות מופתע מההתקדמות שתעשה בתחום תוך מס' שבועות קצר. אנחנו מציעים לך מס' קורסים של 2-4 שבועות ובטוחים שתאהב את האווירה בארבעת הקמפוסים שלנו. תוכל לבחור בין מילאנו לונדון פריז עם אופציה לשנגחאי. במרנגוני תהיה לך אפשרות מיוחדת ללמוד היכן שעובדים המעצבים הגדולים והיכן שהטעם הוא בינלאומי.

קורסי שפה (חודש)

קבע/י עוד היום פגישת יעוץ חינם:

 03-6525560
 info@marangoni.co.il
 https://www.instagram.com/istituto.marangoni.israel/

Istituto Marangoni הוא בית ספר הבינלאומי מהמצוינים לאופנה בעולם, עם ארבעה קמפוסים במקומות היוקרתיים ביותר של האופנה בינלאומית. במילאנו, בירת made in Italy, בפריז, בירת ההוט קוטור, בלונדון, שבה מגמות האופנה והסטייל נולדות, פירנצה בירת האומנות והאביזרים ושנחאי שהיא בירת האופנה העתידית. Istituto Marangoni מציע את כל האפשרויות בעולם האופנה. כאן עובדים המעצבים הגדולים כאן הטעם הוא בינלאומי וכאן אפשרויות העבודה הטובות ביותר.
מעצבי העל Moschino ו Domenico Dolce (החצי של דולצה וגבנה) הינם בוגרי מרנגוני. כיום כ-80% מהמעצבים שעובדים בבתי האופנה הגדולים Prada ,Dolce&Gabbana ו Versace הינם בוגרי מרנגוני ובעצם מהווים הוכחה לכך שמרנגוני הינו הטוב בעולם בתחומו.

לתצוגות האופנה של בוגרי בית הספר

מ-1935 למדו במרנגוני יותר מ-40,000 מעצבים בינהם Dolce&Gabbana ו-Moschino בוגרי לימודי עיצוב אופנה. 80% מהמעצבים העובדים בבתי האופנה Dolce&Gabbana ,Prada ו-Versace הינם בוגרי מרנגוני ובעצם מהווים הוכחה לכך שמרנגוני הינו הטוב בעולם בתחום לימודי עיצוב אופנה. אין בית אופנה בעולם בו לא נמצא מעצב בוגר מרנגוני.

לימודי עיצוב אופנה תומכים בגישה רב תחומית-החל מטכניקות עיצוב קולקציות ותדמיתנות ועד לתולדות האופנה והאומנות, משיווק וסוציולוגיה עד להבנת טכנולוגיות חדשות, אנו נלמד אותך את כל הדרוש ליצור מוצר אופנה מנצח. מסלול לימודי עיצוב אופנה מפתח אצל כל אחד מהסטודנטים רגישות אסטטית גבוהה, עמידה בסטנדרטים עיצוביים גבוהים ביותר תוך מתן דגש למוצר ולקהל היעד שלו. כל המורים שמלמדים במסלול לימודי עיצוב אופנה זה הינם מעצבים העובדים ביום יום בבתי האופנה המובילים ומביאים לכיתה ידע עכשווי וניסיון תעסוקתי יקר ערך הפותח לכולם צוהר חשוב לעולם האופנה.

המטרות העיקריות של ביה"ס מרנגוני במגמת לימודי עיצוב אופנה הינן שתיים:

1-ללמד את הסטודנטים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ולשם כך צוות המורים הינו צוות אנשי מקצוע בכירים בעולם העיצוב שמביאים מהידע והניסיון שלהן לכותלי בית הספר, בכיתות קטנות בנות 20 תלמידים.

2-להחדיר את הסטודנטים לעולם האופנה. מעבר לתוכנית הלימודים מרנגוני ישלח אותך לראות תצוגות אופנה של המעצבים הגדולים בעולם, לעבוד מאחורי הקלעים של תצוגות האופנה, לסייר בתערוכות בדים אביזרים נעליים וכו', השתתפות בתחרויות בינלאומיות הנותנות ניסיון מקצועי רב ומגע עם מעסיקים פוטנציאלים וכן זכייה בפרסים כספיים או מלגות עבודה. בשנים האחרונות משתתפת מגמת לימודי עיצוב אופנה בפרויקטים עם בתי אופנה גדולים וחשובים בעולם דבר הנותן לסטודנטים מגע עם עולם האופנה ואפשרויות עבודה מגוונות עם סיום הלימודים.

בוגרי לימודי עיצוב אופנה משתתפים כל שנה באירוע תצוגת אופנה גדול המשמש גם ככרטיס כניסה רב ערך לעולם זה.

מהן האפשרויות שיהיו לי לאחר לימודי עיצוב אופנה במרנגוני ?

האפשרויות שתהיינה פתוחות בפניך לאחר מכן בכל 4 הקמפוסים במילאנו, פירנצה, פריז ולונדון, הן בלתי מוגבלות: מהלבשת נשים עד לגברים, מעיצוב משקפיים ועד בגדי ים, מקביעת מגמות אופנה, סטיילינג ועד עיצוב גרפי. עם סיום הלימודים נשלחים הבוגרים על ידינו לראיונות עבודה בבתי האופנה המוכרים בעולם, כאשר בחלק מהמקרים הסטודנטים נדרשים ישירות על ידי מעצבי האופנה הגדולים.

ישנם לא מעט בוגרים הפונים ללימודי צילום אופנה ומתברגים בתעשייה בדרך זו. אם עיצוב אופנה הוא עולמכם ואתם מעוניינים לרכוש ידע נוסף בצילום, לימודי צילום אופנה הם תחום מתאים בשבילכם. לימודי צילום אופנה מתאימים לאנשים יצירתיים, היודעים להציג בדרכים מקוריות את סביבתם. לימודי צילום אופנה מעניקים סקירה של טכניקות צילום והתפתחויות בתחום האופנה, הצילום והעיצוב.

תואר BA עם שנת סנדביץ'- 36 שבועות של אופנה "טהורה" קורס בן 4 שנים לתואר BA בפריז ולונדון. בשנה השלישית ישובצו התלמידים במקום עבודה אמיתי ולאחריה יחזרו התלמידים לקמפוס כדי להשלים את השנה הרביעית והאחרונה. התלמידים יבלו לפחות 36 שבועות בעבודה בחברת אופנה בפריז ובלונדון, דבר שיקנה להם יחסי עבודה חשובים עם מעסיק בתחום האופנה. מדובר כמובן ביתרון חשוב במירוץ אחר עבודה קבועה עם סיום הלימודים. שנת העבודה הזו תעניק לתלמידים קורות חיים הכוללים ניסיון תעסוקה רלוונטי בתחום האופנה, המלצות מעסיק, ידע מעשי יקר ערך בתעשיית האופנה, קשרים מקצועיים עם עולם העבודה.

לפרטים נוספים אודות ההרשמה, ויזות ומגורים צרו קשר עוד היום עם מרכז המידע של מרנגוני בישראל.
הליווי והייעוץ חינם 03-6525560.

   
צור קשר

03-6525560

שם*

דואר אלקטרוני *

טלפון*

מסלול לימודים*

תוכן ההודעה

קמפוס שנחאי

shangai-istituto-marangoni-smallשנחאי תבעה לאחרונה את היותה בירת האופנה של המזרח הרחוק
לפרטים נוספים

קמפוס פאריז

campus_paris עיר הבירה ההיסטורית של האופנה העילית. כאן נולדה האופנה.
לפרטים נוספים

קמפוס לונדון

campus_london מלונדון יוצאים כל הטרנדים והסגנונות החדשים.                     
לפרטים נוספים

קמפוס פירנצה

קמפוס פירנצה המקום שבו נפגשים אופנה, אומנות ומסורת                         
לפרטים נוספים

קמפוס מילאנו

campus_milanoמילאנו ללא ספק מהווה כיום מרכז העיצוב, הטעם והסטייל העולמי.
לפרטים נוספים

קמפוס מיאמי

campus_milanoלשלב בין המומחיות האיטלקית לסטייל והיצירתיות האמריקאית
לפרטים נוספים